Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eset igy valaki teherbe?

Eset igy valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Akkor amikor mar feladtatok a baba projectet....elmeselnetek? Erot akarok gyujteni mert sajnos lassan feladom :( 6 honap probalkozas utan.


Elore is koszonom :)



2014. júl. 6. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónap próbálkozás után?! Ne viccelj! Nekünk az első baba 10 hónap után fogant. Nem mondom, hogy nem vártam már, de hogy feladjam, az az azért túlzás lett volna.

Szerinted miért mondják az 1 év türelmet?

2014. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki évekig próbálkozik...
2014. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 honap probalkozas utan befizettunk egy tengerparti nyaralasra, gondoltuk jot fog tenni egy kis valtozas. Mire elindultunk mar terhes voltam, vittuk magunkkal az uh kepet :)
2014. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aprilisba kezdtuk el,elotte en fogamzasgatlot szedtem.Regen a gyogyszer elott 30 napos ciklusaim voltak,de amikor abbahagytam a gyogyszert,akkor mindig ossze-vissza jott meg.

Aztan utanna meghalt a nagymamam es teljesen magam alatt voltam.Majd oktoberbe annyi dolgom volt,hogy egy kis idom se volt a baba projecten gondolkodni.Aztan novemberben pozitivat teszteltem,bar teszt nelkul is tudtam,hogy babat varok :)

2014. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!