Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eset már valaki teherbe pár...

Eset már valaki teherbe pár hónapos kapcsolat során? Megtartottátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Sógornőm 3 hónap után lett terhes,megtartották.Most már 8,5 éve vannak együtt.Ebből 8 éve házasok.
2012. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első évfordulónkon már 3 hetes volt a babánk.:)))) Nagyon szeretjük egymást!:)
2012. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki 3 hónap után esett teherbe, még együtt vannak a sráccal, házasok is, kb. 2 éve vannak együtt..
2012. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem, de körülöttem többen.

Egyik baratnöm nagyon gyereket akart, felt, hogy nem lesz, igy alighogy megismert valakit, mar csaladot terveztek. Egy ilyen kapcsolatbol született gyereke, kb masfel-2 honap ismeretseg es persze együtteles utan. Kesöbb kiderült, a srac eleg link, megszakadt a kapcsolatuk a baba par honapos koraban, de amugy sem szamithatott ra a baba körül es anyagilag se nagyon, es most nem erdeklödik a gyerek utan, söt gyerektartast se fizet (mivel nincs bejelentett munkahelye).

Egy masik baratnöm szinten masfel-2 ho utan, naluk "becsuszott", ök együtt vannak, komolyabbnak tünik a dolog.

Ismeröskörömben egy csaj közepiskolas koraban, szinten közepiskolastol, 3 ho ismeretseg utan. Összehazasodtak, es most is együtt vannak, par ev utan a kistestvert mar akartak, harom 20 ev körüli gyerekük van.

Egy volt oszt.tarsam 14 evesen, feltetelezem, hogy "becsuszott", de most is ugyanazzal a ferfival el, több gyerekük is született.

Egy volt baratom növerenek szinten "becsuszott", majd meg 2 gyerekük született, es amikor 14-15-18 evesek lettek, a nö otthagyta a csaladot egy masik ferfiert. Tehat ezek szerint megvarta, mig felnönek, de legalabbis nagyobbak lesznek. De amugy meglepödtem a hiren, mert olyan csendes, kedves parnak tüntek, mig a gyerekek picik voltak, bar feltünt, hogy teljesen mas a termeszetük: a ferfi otthonülö, kapcsolataban elkenyelmesedett, mig a nö sokkal nyitottabb volt mindig, mas erdeklödeseüek is.


Kerdes, hogy mi köt össze 2 embert, mert nem biztos, hogy mindenhol a jol müködö kapcsolat, vagy szoros kötelek - nehanyan csak veggigcsinaljak, amit vallaltak, föleg a "gyerekek erdekeben".

2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kihagytam egy rokonomat, bar ö szerencsere nem esett azonnal teherbe, de eleg gyorsan összehazasodtak megismerkedesük utan. Utana kiderült, a ferfi epilepsziaja sokkal sulyosabb, amit nehezen viselt a nö, ezenkivül psziches zavarai is lehettek, mert betegesen feltekeny volt es emiatt agressziv is, es neha epilepsziaval együtt...stb, nehez lehetett neki. Elsö hazassagi evfordulojuk elött elvaltak meg! Ha akkor terhes lesz, annak nem lett volna jo következmenye... Meg par evvel kesöbb a masodik hazassagakor is felfordulast okozott az elsö ferje, verekedni akart. A masodik hazassagabol 3 gyereke született. Ha akkor, az elsö hazassagbol gyereke születik, az se a gyereknek, se a nönek, se a mostani csaladjanak nem lett volna jo...

18:42

2012. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En megtartottam, apuka lelepett, pedig tervezett gyerek volt. 6 honapig tartott a kapcsolat.
2012. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fél év után terhes lettem, megtartottam ma már 9 éves a drága. :)
2012. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb másfél hónap kapcsolatnál kiszakadt a gumi, a férfi azt mondta, támogat mindenben, de ÉN nem voltam biztos benne, hogy vele akarok családot, meg amikor arra gondoltam, hogy mekkora változás meg lemondás egy gyerek, depressziós lettem, ingerlékeny és egyre barátságtalanabb, aztán 8 hetesen elvetettem.
2015. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!