Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányszor teszteltetek negatíva...

Hányszor teszteltetek negatívat, mielőtt pozitív lett? Hanyadik napon teszteltetek először és hanyadikon lett pozitív?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én két nap késéssel teszteltem délután, elsőre pozi lett. utána még két reggel teszteltem mert a párom tutira akart menni azok is szép pozik voltak.
2014. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült pozitívat tesztelni. Komolyan, életem első tesztje, 30 évesen. :)
2014. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor teszteltem, amikor a terhességnek egyértelmű jelei voltak.

Három gyerekkel nem volt negatív tesztem.


Ezen felül még kétszer teszteltem, amikor késett (más okból) és izgultam, hogy "nehogy baba legyen", illetve egyszer amikor rendetlenkedett a vérzésem és az orvosom mondta, hogy teszteljek egyet, hátha biokémiai terhesség volt.

2014. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is ket nap kèsès kora d.u -an pozi lett es egyből utána még egy az is pozi lett:))csinàltam màr èletemben tesztet tini koromban de akkor örültem a negatívnak!!
2014. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Több tucat negatív tesztet láttam már életemben. Amikor a szerencsés hónapunk volt, akkor mensi előtt 5 nappal negatív lett, 3 nappal előtte pedig halvány pozitív. :) utána még közel 20db pozi tesztet csináltam, minden nap egyet, míg orvoshoz nem értem. Életem nagy csodája a kisfiam :)
2014. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiamnál a mensi napján negatív, aztán valahogy el is maradt a tesztelgetés, vártam a "bajom", 13 nap múlva pozitív.

A második terhességnél mensi előtt 1 nappal halvány, másnap 2 érvénytelen teszt, utána szép pozitívak. (Aztán vetélés.. :( )

2014. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!