Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez? Nagyon megijed...

Mi lehetett ez? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
3 nap késés után megjött.pedig sosem szokott késni.ráadásul 1 hete már nagyon fájt a mellem hozzáérni se lehetett.ma délelőtt megjött a bajom kicsit görcsölgettem de semmi egyéb.most este amikor kivettem a tampont két nyálkás valami jött ki belőlem meg egy vérdarab.de azt a nyálkás valamit szét tudtam teríteni emiatt most nagyon megijedtem.mi lehetett az?amúgy most alig vérzek,szinte csak reggel volt egy pici vérzésem.azt hittem terhes vagyok,de ezek szerint mégsem.mi lehetett ez?légyszi segítsetek köszönöm
2010. márc. 31. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elvetéltél. Menj el dokihoz és mond el neki hogy mit tapasztaltál, mert ha tényleg vetélés volt akkor meg kell nézni nem-e maradt vissza valami. Én ugyan így jártam 7 hete, csak nekem pont aznap történt mikor megjött és 2 hónapos terhes voltam pedig nem is tudtam. Szerencsére nem kellett művi befejezést csinálni, de méhnyálkahártya gyulladást kaptam ami nem ritka vetélés után. Kaptam rá antibiotikumot. Most már próbálkozhatunk újra.
2010. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezt miből gondolod hogy lehet elvetéltem?nem görcsöltem nagyon ,de aki elvetél az nagyon beszokott görcsölni nem?mástól nem lehetett ez a valami ami kiesett belőlem?olyan 2*2 cm es darabra tudtam kinyujtani
2010. márc. 31. 22:44
 3/7 A kérdező kommentje:
és ráadásul pont ma reggel akartam tesztet csinálni hogy megtudjam valójában terhes vagyok e.amúgy tegnap este nagyon meleg vízzel zuhanyoztam.lehet hogy amiatt történt?a páromnak nem mondtam el hogy mi történt ma velem csak azt tudja hogy megjött.elmondjam neki?
2010. márc. 31. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a tapasztalatomból tudom azt mondani hogy szerintem vetélés volt mert én már túl vagyok sajnos 2 spontán vetélésen. Hidd el ugyan ez volt nálam is. Olyan mintha bőr darab lenne,nem? Az is lehet, hogy a méhfal felső hámrétege vált le. Van egy 21 hónapos kislányom a 8-ik héten elvetéltem, akkor derült ki, hogy ikertestvére volt. Tünet akkor sem és most sem volt....mármint görcs, láz, csak vérzés.
2010. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy ha gyereket szeretnél akkor kerüld a forró fürdőket mert alhasi vérzést okoz.

Ez egyébként a másik tippem, hogy ez fordulhatott elő.

De szerintem menj el dokihoz, ő az aki biztosat tud mondani.

Én nem mondtam el a férjemnek, csak miután a doki megvizsgált és elmondta mi történt.

2010. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltál
2010. ápr. 1. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi, hogy mi van.
2010. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!