Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez ami távozott...

Mi lehetett ez ami távozott belőlem? 20 hetes vagyok és kicsit megijedtem?

Figyelt kérdés

Légyszi csak az nyissa meg aki nem finnyás, mert nem a leggusztusosabb látvány, szerencsére elég rossz a fényképezőm. Mérete kb. olyan 3 centi és nem tudom "honnan jött" csak reggel a wc papíron lettem rá figyelmes. Azért tettem ebbe a kategóriába, mert mindenki írogat a nyákdugóról, mivel fogalmam sincs az milyen meg hogy néz ki ezért kicsit megijedtem, hogy 20 hetesen remélem nem annak valami darabja. Állagra elég "tömör" olyan szövetes jellegű, de nem nyálkás és véres a vége.


[link]


[link]


2014. febr. 3. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez nem nyákdugó, az nyálkás nyúlós. Szerintem ballagj el a dokihoz, nem tudom ez mi lehet.
2014. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Tutira nem nyákdugó. Ha megvan még ez az izé akkor mutasd meg a dokinak, de most rögtön menj kórházba!!!

Majd írd meg mi volt légyszives. Ez ilyesztő!

2014. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Úristen, menj azonnal dokihoz, nem akarlak megijeszteni, inkább a doki mondjon biztosat!
2014. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát abból már szerintem sokmit nem állapítanak meg úgy össze van száradva a papírba..:( antibiotikumut kellett szedjek, párom azt mondta biztos az miatt van. Nem vagyok rosszul, nincs semmi bajom egyébként. Nem tudom 1általán a hüvelyemből jött-e. Elég kínos, hogy tálaljam ezt a dokinak.. nem lehet hogy csak valami váladék a terhesség miatt?
2014. febr. 3. 13:14
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia!Még mindig a gép előtt vagy azonnal orvos mielőtt nagy baj lenne belőle!!!!!Fogalmam nincs mi ez vagy is nekem szövet darabnak tűnik de majd az orvos megmondja.Menj az orvosodhoz vagy az ügyeletre nem a gyógyszer okozza az tuti!
2014. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tényleg mutasd meg ezt egy orvosnak.Bízd rá,hogy ő mit tud megállapítani ebből és hidd el nem kínos,ennél durvább látványban volt már része,de ez akkor sem normális és jó lenne tudni,hogy mi ez.Ha annyit sikerül elérni,hogy megvizsgáljon téged és a babát,már nem mentél hiába.Gyógyszernek szerintem sincs köze ehhez és nem is nyákdugó.
2014. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez nem gyógyszertől van és nem is nyákdugó, menj orvoshoz MOST, jobb félni mint megijedni, ne komolytalankodd el a dolgot.
2014. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát ezzel orvos, most.
2014. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy percig nem várnék! Orvos! Sztem is valami szövetféle...
2014. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nekem is szövet darabnak tűnik, írd majd meg mit mondott az orvos!
2014. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!