Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt nekem? Fura...

Megnéznétek ezt nekem? Fura vékony csík, lehet pozi?

Figyelt kérdés

[link]


14.dpo-n vagyok, ha összejött (tünetek, pecsételő vérzés 1 napig, és érzékeny mellek korábban nem tapasztalt mértékben), de hosszú ciklus miatt még csak jövő hét végére várható a menstruációm. Nem bírtam ki, és teszteltem ma. Vártam 2 percet, semmi nem volt, aztán ott hagytam. Nem tudom, mennyivel később néztem rá megint, de kb. fél óra legalább volt. Tudom, hogy az 10 percen túl van, de a csík akár előtte is kijöhetett... Egyáltalán ez lehet pozitív? Mert csak ilyen vékony csík van oldalt, és eddig amiket itt láttam feltölteni és pozitív volt, az maximum halvány volt, de a csík teljes egészében látszódott.


Köszönöma válaszokat előre is.



2014. júl. 8. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nézd..nem tudok biztosat írni, max. a saját példámmal jövök.

nemvárt előtt kb. másfél héttel teszteltem. Ilyen teszttel mint a tiéd. Először nekem sem mutatott semmit.

kb.1-2 óra múlva újra ránéztem, akkor már kimutatta a másoik csíkot, ilyen halványan mint a tiéd...sok sok hónap eltelt, és most itt alszik mellettem a pici, lassan 3 hónapos "pozitív tesztem" :)

2014. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem másfajta tesztel volt ilyen, de akkor nem voltam terhes.
2014. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez pozitív! Enyém is ilyen volt 5 hete.
2014. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De jó lenne csajok, úgy örülnék!!
2014. júl. 8. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel csinálj még egyet. Gyógyszertári 10es teszttel
2014. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még van itthon egy Clearblue (nem a digitális, hanema sima), de ahogy nézem, az is csak 25-ös, úgyhogy el is ugrom egyért, hogy reggel már tesztelhessek.
2014. júl. 8. 14:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is látom a vékony csíkot, azt tudom a plusz jeles clearbluenál az ilyen még negatívnak számít. Ez milyen fajta teszt? Mi a neve? Drukkolok hogy baba legyen!
2014. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez egy másik, mert többfélét vettem, ez épp egy Testa Med-es.
2014. júl. 8. 14:28
 9/15 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy testamedeseknél gyakran előfordul ez a vékonyka hajszálszerű vonal, és általában nem a pozitívat jelzi:( na de majd holnap talán kiderül.
2014. júl. 8. 14:38
 10/15 anonim válasza:
Gratulálok, kismama! Szorítok holnap reggel, majd írd meg az eredményt...
2014. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!