Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnömel 1-én voltunk...

A barátnömel 1-én voltunk együtt 1 max 2 percig gumi nélkül aztán huztam gumit. Most meg pecsétel egy kicsit. Az mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok együtt? Azt úgye tudod hogy az előváladékban is van èletképes sperma szóval akár terhes is lehet.
2014. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom de abba kis idöben 3 szor vetem ki és intim törlövel meg töröltem és meg vártam mig meg szárad igy csont szárazon tettem vissza!
2014. júl. 9. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy egy hetig nem esedekes a havija, akkor akar beagyazodasi verzes is lehet... az elövaladekot a ferfiak nem veszik eszre, es lehetnek benne eletkepes spermiumok, meg ha az esely nem is sok ra.
2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20-án kell neki meg jönnie
2014. júl. 9. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába vetted ki és törölgetted meg akkor is kerülhet belé hisz tudod ott a húgycső amit nem lehet kitörölgetni. És igaza van a második válaszolónak lehet beágyazódástól a vérzés. Gratulálok ennyi edzetek hogy lehet!Egy emberke életével jàtszotok!
2014. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is beàgyazodas :/ uh azta betyar mindenit...nem baj apa leszel :DDDD
2014. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg neki idöben, teszteljen. Ird majd meg, mi volt. 2. voltam
2014. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!