Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen csik eloszokott forduli...

Ilyen csik eloszokott forduli vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 10. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En a negativon latok egy hajszalvekony masodik csikot, nekem par napja volt ilyen, csak az szines volt es egy idö utan nagyon erösse valt, kb olyan sötette, mint a kontrollcsik, de maradt vekony. Utanaolvastam forumokon, es keteselyes a dolog, volt mar sok embernek negativ, bar altalaban a kek tesztekkel, de olyan is volt. Mondjuk en a "10.dpo-n" picit barnaztam, es mar örültem, hogy beagyazodas, de a 15.-töl el kezdödött nalam a menzesz elötti szokasos barnazas (ami fura, mert 1 hettel hosszabb szokott lenni a ciklusom), ha megjön rendesen 1-2 napon belül, akkor tudom azt mondani, hogy nem biztos, hogy remenykedesre ad okot. Varj az ujabb tesztelessel par napot, es ird meg, mi volt. Drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnel:)
2014. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!