Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen időnként voltatok...

Milyen időnként voltatok együtt PÉ-kor amiből baba lett? Hány nappal előtte, közben, utána?

Figyelt kérdés
a hőm ma felugrott,akkor ma már tuti esélytelen a dolog?
2010. júl. 8. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért próbálkozzatok, hátha elkapjátok még a petét. :)

Mi aznap voltunk együtt, és utána még 3 napig. De úgy tűnik megint meg fog jönni. Hát sajnos nincs erre jó módszer, hogy mikor kéne együtt lenni, mert úgy is a szervezetem dönti el, hogy akarja a spermát vagy nem. És ha nem akkor nem lesz baba abban a hónapban.

2010. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk amikor a kisfiunk összejött, akkor a 10. napon voltam uh-on és akkor még nem repedt meg a tüsző és a 14. napig együtt voltunk minden nap. Így sikerült.
2010. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi peteérés napján. Ilyenkor állítólag nagyobb az esély a fiú babákra. Nálunk így lett .-)

Elvileg pé körül két naponta kell együtt lenni. A spermium max. 72 órát megtermékenyítőképes.

2010. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a pozitív napokon és az első második nega napon is voltunk együtt,így sikerült.

Azért ma érdemes megpróbálni!!

2010. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma negatív lett az ovuteszt, előtte 3 napig+
2010. júl. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!