Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen pozícióban érdemes...

Milyen pozícióban érdemes szeretkezni?

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy nem nyitott eléggé a méhszájam egyik pózban sem, hogy bekerülhessenek a kiskatonák. Tudom, hogy amennyinek kell az bejut úgyis, de mégis.

Van azonban egy póz, amikor úgy érzem mintha feszegetnék az "ajtómat".


2014. júl. 18. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kutyus :)
2014. júl. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt is jó lehet, nálunk az én fölül jött be, mert ott mindig van orgazmusom és az jótékonyan hat. Úgy csináljátok, hogy mindkettőtöknek élvezetes legyen.
2014. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kutya, de te a felső testeddel mélyen hajolj le, szóval a feneked legyen jóval fentebb... (remélem érthető volt, bocsi ha hülyén fogalmaztam... :D )
2014. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hátrahajló méhem van, ami hasonlóan nem kedvez túlzottan a bejutásnak, és elég nehezen is elérhető a méhszájam. egyértelműen a kutyus póz a nyerő, és ahogy írták, az is fontos, hogy neked is legyen orgazmusod, mert az is egyfajta tovább juttató erő. Ezen kívül utána lehet gyertyába állni, de legalább felemelni a csípőt, hogy ne kifelé induljanak a katonák. Fekve maradni amíg bírod... Lehet észlelni, hogy kijönnek e szinte azonnal, vagy sikerült bejutniuk, mert akkor lassabban ürülnek ki. Akkor tuti bejutott néhány és várhatod a csodát :) ...már ha a petesejted is készen áll a dologra ;)
2014. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kutyàba csinaltuk es nem volt orgazmusom..tehàt úgy is összejön!
2014. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tippeket, megszívlelendő. Próba indul! :)
2014. júl. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!