Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tálalnátok szüleiteknek...

Hogyan tálalnátok szüleiteknek 15 évesen, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 14:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem 15 evesen,nem kellene meg pasikkal foglalkozni..es akkor talan most nem lennel ketsegbeesve,hogy hogyan mond meg anyukadnak,hogy terhes vagy.

Ez az en velemenyem,nem elitelni akarlak.

2014. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem az volt a kérdés, hogy r1b@nc vagyok e.
2014. júl. 18. 14:11
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Apa, anya, 15 évesen gyereket várok. Így.
2014. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Ez már biztos? Teszt is volt? Orvos is?

Muszáj elmondanod neki, biztos frászt kap, de megnyugszik és segít neked mindent elintézni meglátod!

2014. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ tudják-e hogy már nem vagyok szűz.

Ha tudják,talán könnyebb eset:

Elöször leülnék anyummal beszélni. S elmondanám neki az IGAZAt, hogy lefeküdtünk a barátommal és történt egy kis baleset. (Kilyukadt a gumi,elfelejtettem beszedni a gyógyszert vagy nem tudom mi történt. Amikor én szexuális életet kezdtem élni/17 évesen,rögtön mentünk gyógyszert iratni. / S most kimaradt a mensesem, csináltunk tesztet,de mondjuk 15 évesen még rendetlenkedhet is a menses,ne gondolj rögtön a legrosszabbra.de pozitiv lett.Szeretném ha segíteni,hogy tényleg az lett,vagy csak téves a teszt,gyere el velem orvoshoz.

HA nem tudja: szintén anyummal beszélnék: a késik a mensesem, s baj van,mert nem szokott. Mi a baj?történt valami olyan ami miatt késhet? (nálunk igy zajlott) S utána elvitt a saját nődokijához,aki megvizsgált s megnyugtatott mindkettőnket:Tini kamasz gubnc volt csak,de egyuttal irt fel gyógyszert.. (28N,de van egy kicsi fiam és egy nagyobb/4 éves lányom)


Valahogy igy.de attól is függ hogy milyen mentalitásúak a szüleid..

2014. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
55%

Remélem a kérdésed csak elméleti!


Ezt a tényt nem tudod szépen előadni, ezen nem lehet finomítani. Anyaként tuti felképelnélek első reakcióban, aztán lehiggadnék, segítenék megoldani (nem kérdés,hogy hogyan), de valószínűleg egy életre tüske maradna bennem. Nem beszélve arról, hogy teljesen új alapokra kell fektetni a köztetek lévő kommunikációt!

2014. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk fürdéskor beszélgettünk és akkor mondtam hogy nem értem miért késik,hisz nem szokott..utolsó
2014. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 panka29 ***** válasza:
66%
Az biztos hogy nehéz lesz meg mondani! De ez már biztos? A gyerek apja tudja? Ő mit mond? Feltétlenül el kell mondanod otthon, támogatásra van szükséged, mert nehéz döntés áll előtted!
2014. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen mindegy mikkor mondott úgyis kiakadnak.
2014. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Hogy? Kerek perec.

Teljesen mindegy a tálalás, a terhesség tényétől így is úgy is kiakadnak.

És jobb lesz nem sokáig halogatni, ugyanis csak a 12. hétig lehet elvetetni és mivel nem vagy nagykorú még, így a szüleid beleegyezése is szükséges az abortusz elvégzéséhez, ha pedig kicsúszol az időből, akkor nem tudod elvetetni és akkor meg kell szülnöd, ami megint csak ki fog derülni.

2014. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!