Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérősfajdalom hány napig...

Peteérősfajdalom hány napig tart nálatok?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót és már 5 napja fáj a hasam, tudom,h peteérésem van,de ez nem sok idő?

2014. júl. 19. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem egy napig tart, ciklusom 16.napján van nekem. 5 nap picit sok a peteéréshez :) biztos, hogy ez peteérős fájdalom?
2014. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is kb. egy hét, peteéréskor fáj, de lehet, hogy valami pluszban nem stimmel, és emiatt ilyen erős, azt nem tudom. Elméletileg semmi bajom. Nekem még hasmenésem is van olyankor.
2014. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 napig volt páfrányos a mikroszkóp. lehet a gyógyszer abbahagyása zavar be. meglátom a köv.hónapban mi lesz...
2014. júl. 19. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
3-4 nap.
2014. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy napig szokott. :)
2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van, amikor már 5 nappal előtte elkezd fájni. Van, amikor csak 3 nappal előtte.


Pl. csütörtökön lesz ovum, de már az este is éreztem egy kis fájdalmat.

2014. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!! lehetséges a gyógyszermentes első hónap kavart be....
2014. júl. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!