Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve próbálkozunk a babával...

Két éve próbálkozunk a babával, most leírom, hogy ebben a hónapba miket tapasztaltam. Aki tud segít?

Figyelt kérdés
Peteérés után 2-3 nappal elkezdett a mellem fájdogálni,jobban mondva akkor inkább még csak a mellbimbóm.Tegnapelőtt erős testápolószerű folyásom volt,tegnap délután pedig az egész hasam alja görcsölgetett,szinte kisugárzott a lábaimba.A mensimet 23-ra nem várom.Lehet baba Szerintetek?Két éve várom a pici csodát,minden vizsgálaton túl vagyok,Mindkét petevezetékem el volt záródva,csak a jobb oldalit sikerült megnyitni márciusban.

2014. júl. 19. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Ne figyeld ennyire a tested!

Azért mert itt mindenki ezt csinálja, ne tedd!

Rástresszelsz, ami nem tesz jót, s még egy ok, amiért nem jön a baba!

Mind a kér gyermekem 3 év után jött össze.

Ez van, ezt írták meg nekem a nagykönyvben.

2014. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Most hónapokig nem figyeltem úgy igazán,teljesen más dolgok miatt.Éppen ezért is tűntek fel hirtelen ezek a szokatlan dolgok nálam.Megtanultam a sok csalódással teli hónap után,hogy nem élem bele magam.A válaszodat köszönöm és gratulálok a gyerekekhez.
2014. júl. 19. 20:46
 3/22 anonim ***** válasza:

Egyet kell,hogy értsek az első válaszolóval!

Mi is 1,5 évig próbálkoztunk,minden gondolatom csak ekörül forgott,aztán fel adtam,ha lehet ezt mondani...azt mondtam és teljesen úgy is gondoltam,hogy elegem van,ha nem leszek terhes nem leszek,ha jönni akar majd jön és láss csodát 2 hónap múlva terhes lettem Ő 1 éves,most pedig 2.babámat várom,akire még csak véletlenül sem számítottunk,de jött! :)

2014. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Őszintén írtam,hogy hónapokig nagyon nem foglalkoztam vele,sok egyéb gond miatt,meg talán besokallltam.Azóta ez az első olyan hónap,hogy felfigyeltem ezekre.
2014. júl. 19. 22:40
 5/22 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked! Nekünk is csaknem 2 év után jött össze. Nálam ez a "rágörcsöléses" dolog érdekesen alakult: az első 6 hónapban nem érdekelt. Utána elkezdtem tüneteket figyelni. 1 év után nekiálltam hőgörbét vezetni (doki is megerősítette: volt peteérésem, minden rendben volt.) 3 hónapig vezettem hőgörbét, aztán meguntam. A 19. próbálkozós hónapban ismét elkezdtem. Aztán emellé még palástfű teát is ittam. Minden tünetet nagyon - nagyon figyeltem, és végül baba lett. Most vagyok a 12. hétben.
2014. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához.😊 Köszönöm a drukkot,én nagyon bízom benne.
2014. júl. 23. 09:56
 7/22 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet ma reggel első pisiből? Simán lehet baba, nagyon szurkolok nektek :)


40+1hkm

2014. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
hát lehetnek tünetek is meg nem is.nekem 9. dpo-n mindkét babámat, ha halványan is, de egyértelműen mutatta a 25-ös xepil. és 2 naponta rendesen erősödött.én is rávoltam görcsölve, de ettől még sikerült. majd írd meg mi lett. szorítunk
2014. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi csajok😊 Még nem csináltam tesztet,picit még várok.A babás mamiknak nagyon gratulálok.
2014. júl. 23. 16:37
 10/22 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz? :)
2014. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!