Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve próbálkozunk a babával...

Két éve próbálkozunk a babával, most leírom, hogy ebben a hónapba miket tapasztaltam. Aki tud segít?

Figyelt kérdés
Peteérés után 2-3 nappal elkezdett a mellem fájdogálni,jobban mondva akkor inkább még csak a mellbimbóm.Tegnapelőtt erős testápolószerű folyásom volt,tegnap délután pedig az egész hasam alja görcsölgetett,szinte kisugárzott a lábaimba.A mensimet 23-ra nem várom.Lehet baba Szerintetek?Két éve várom a pici csodát,minden vizsgálaton túl vagyok,Mindkét petevezetékem el volt záródva,csak a jobb oldalit sikerült megnyitni márciusban.

2014. júl. 19. 20:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Lehet picit érthetetlen,de a hétvégét megvárom vele.Ma mondjuk és tegnap is kegyetlen fejfájásom van,a mellem még szintén nagyon érzékeny,talán egy fokkal gyengébben.Mindenképpen megírom itt,hogy mi lett az eredmény.Meg ha ne adja Isten,megjönne azt is.

Amúgy jól esik,hogy érdeklődtök,drukkoltok.😊

2014. júl. 24. 13:17
 12/22 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, érzed azóta is a tüneteket folyamatosan? Úgy értem, a beágyazódás környékén érezted csak (kb 4 nappal ezelőtt, amikor a kérdést is feltetted), vagy azóta is folyamatosan?

És látom, már késik is, drukkolok! :)

2014. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Annyit érzek.hogy a mellem feszül,de már kevésbé.Folyásom semmi.Meg ma főleg délután folyamatosan azt éreztem a hasamban,ugyanolyan tompa hasfájást,mint mikor megjön.Egy nappal viszont elszámoltam magam,így csak ma lenne a nemvárt napja.De én úgy bízom benne,hogy végre itt az én időm.
2014. júl. 24. 20:39
 14/22 anonim ***** válasza:
Tehat akkor 4-5 napja minden nap ereztel valamit, igaz? Nem volt nap, amikor ezek elmaradtak..? Én is napok ota erzem a hasam, mindjart megjon erzes tompan es puffadas meg szurkalasok. Ha a peteereshez 14 napot adok, akkor még 4 napom van a nem vartig. Drukkolok neked is! ;)
2014. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Valamit mindig.Mondjuk tényleg az utóbbi 2-3 napban csak a mellem,illetve a fejfájás.Na,én is nagyon drukkolok neked 😉
2014. júl. 25. 09:51
 16/22 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Mára nekem is mérséklődtek a tünetek, kicsit érzem csak... remélem ez nem jelent rosszat

2014. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hogy vagy?Tüneteid? Nálam minden változatlan.Gyorsan lekopogom😊
2014. júl. 26. 10:43
 18/22 anonim ***** válasza:

Nalam szinte elmultak a tunetek, talan a mellemet egy kicsit elkezdtem erezni. De semmi egyeb, a hasamat csak neha erzem egy picit... nem tudom, ez mit jelent :(

Az elso terhessegemnel abszolut semmi nem volt, igy nincs osszehasonlitasi alapom.

Igazabol azt sem tudom pontosan, mikorra ne varjam, mert 26 napos ciklusaimnak eddig mindig a kozepen volt peteeres, most viszont a 9.napon eles szurast ereztem, szrrintem akkor lehetett. Ehhez 14 napot adva hetfore szamolok. De mivel alapbol sem 28, csak 26 naposak szoktak lenni, lehet most sem 14 napos a lutealis fazis, tehat lehet elobbre nem varom... Ha pedig nem is akkorvolt a peteeresem, akkor csut-re nem varom :) bocsi, de ilyen kusza honapom meg nem volt, hogy azt se tudom, mikorra nem varom...

2014. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sajnos,ez a hónap sem az enyém volt,ma hajnalban Megjött.😞 Neked viszont nagyon drukkolok.
2014. júl. 27. 18:44
 20/22 anonim ***** válasza:
O nagyon sajnalom!! :( En most az elobb csinaltam tesztet 10-es erzekenyseguvel, negativ... Ha akkor volt a peteeresem, akkor a mai a 14.nap utana, tehat elvileg pozitivnak kellett volna lennie. De ha megsem akkor volt, akkor a szokasos 26 napos ciklusaim alapjan van meg 3 napom. Most egy kicsit erzem feszulni a hasamat, de semmi egyeb. Majd meg jelentkezem.
2014. júl. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!