Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve próbálkozunk a babával...

Két éve próbálkozunk a babával, most leírom, hogy ebben a hónapba miket tapasztaltam. Aki tud segít?

Figyelt kérdés
Peteérés után 2-3 nappal elkezdett a mellem fájdogálni,jobban mondva akkor inkább még csak a mellbimbóm.Tegnapelőtt erős testápolószerű folyásom volt,tegnap délután pedig az egész hasam alja görcsölgetett,szinte kisugárzott a lábaimba.A mensimet 23-ra nem várom.Lehet baba Szerintetek?Két éve várom a pici csodát,minden vizsgálaton túl vagyok,Mindkét petevezetékem el volt záródva,csak a jobb oldalit sikerült megnyitni márciusban.

2014. júl. 19. 20:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező! kitartás! legközelebb reméljük sikerül.
2014. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok.Sajnos így alakult,de majd egyszer beköszönt az én időm is.Addig is mindenkinek drukkolok a babáért.
2014. júl. 29. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!