Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes 2 negatív...

Lehetek-e terhes 2 negatív teszt mellett? A terhesség tünetei is jellemzőek az utóbbi időkben. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A hónap eleje óta érzem magamon a fáradtságot , a melleim duzzadtak. Állandóan émelygek.... Sőt többször is elő fordul a hányás is. A menstuáciom megjött de viszont 2 napig volt meg. És igazából azt se mondhatnám annak. Mert az első nap kicsit görcsöltem es inkább barnás volt a második napon pár csepp volt es az sem vér szerű.

Elmentem a háziorvoshoz elmondtam a panaszaimat. Ő azt javasolta hogy csináljak egy tesztet vagy menjek el egy nőgyógyászati rendelésre. De oda nem igen akartam elmenni mivel pár éve volt egy vetélésem. Ami a vizsgálat miatt következett be. Szóval csináltam még az nap egy tesztet ami negatív lett. Ma vissza mentem az orvoshoz mert a panaszok ugyanúgy megvannak. Az orvos azt tanácsolta hogy csináljak mégegy tesztet vagy vegyem rá magam hogy elmenjek egy szakemberhez, mert ő szerinte 60% hogy terhes vagyok. Szerintetek lehetek terhes a 2 negatív teszt mellett?????



2014. jún. 23. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hiszem, bár nem vagyok orvos. Azt viszont tudom sajnos, hogy a tünetek nem feltétlenül jelentenek terhességet. 5 évig próbálkoztunk, addig minden hónapban megvolt minden tünetem, mégsem lettem terhes.


ennek ellenére én elmennék orvoshoz (és nem a házidokihoz), mert lehet, hogy valami más gond van. Ciszta például.

az mit jelent, hogy a vizsgálat miatt vetéltél el? ezt nem értem.

2014. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Azt jelenti hogy az orvos túl erősen vizsgált meg. Es bevéreztem pár órán belül a vizsgálat után
2014. jún. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!