Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek negativ...

Van itt valaki, akinek negativ lett a teszt, pedig mar voltak tünetei, es terhes is volt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt. Mik voltak a tüneteid ös mikorra lett pozitv a teszt?
2014. júl. 17. 15:24
 3/20 A kérdező kommentje:
*es
2014. júl. 17. 15:24
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak két negatív tesztje volt, pedig késett neki a menstruációja és nagyon fájtak a mellei. A harmadik tesztje lett pozitiv csak.
2014. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
tünetem ugyan semmi nem volt, de mind a 6 tesztem negatív volt, 10 napos késésnél. Uh alapján lett megállapítva a terhesség!
2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én most hasonló cipőben járok.Hétfőn kellett volna megjönnie,már 2 tesztet csináltam,mindkettő negatív eddig,holnap akarok ismét tesztelni,mert már akkor 1 hete fog késni.Semmi jele,hogy meg akarna jönni,puffadok,fáj a mellbimbóm,émelygés minden reggel,undor szagoktól,és még sorolhatnám..voltam már 4 alkalommal terhes,ebből sajnos 2 alkalommal elvetéltem,de szint biztosra mondom,hogy most is baba van a dologban :-) Valószínűleg nem 14.napon volt a peteérésem,mindkét lányomnál ez történt.El is volt számolva az idejük 2 héttel mindkét esetben.És veled,kedves kérdező mi a helyzet?Késik,vagy érzel valamit,ami arra utal,hogy babás vagy??
2014. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt egy pozitiv tesztem par nap verezgetes utan, de utana ill. ra ket napra masfajtaval negativ tesztek. A 2. negativ teszt utani napon hanyingerrel keltem, haziorvos megnezett, azt mondta, lehetek terhes es teszteljek majd. Nogyogyasz azt mondta, julius vegen teszteljek es ha pozitiv, akkor kerjek idopontot.
2014. júl. 20. 17:06
 8/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Johetnek meg:)


6-os valaszolo, mikor tervezel tesztelni?Megírod majd, hogy mi lett?:)

2014. júl. 20. 17:08
 9/20 A kérdező kommentje:
Tuneteim voltak meg mielott megjott 1hetig eros mellfeszules, mellbimboerzekenyseg, de ez majdnem teljesen elmult, meg emelyges van mar eleg hosszu ideje. Ha nem lett volna verzes, ma lennek a 26. dpon, de igy nem tudom.
2014. júl. 20. 17:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem voltak tüneteim : Mellfeszülés,fáradékonyság,ételundor és mégis negatívat teszteltem pedig már késett is:)

Már a 19.hetet taposom a pocakomban egy kis babyvel:)

2014. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!