Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy két hasonló/szinte...

Lehet, hogy két hasonló/szinte ugyanolyan terhességi tüneteknél különböző nemű baba születik?

Figyelt kérdés
Kislányunk van, de a második babánkkal ugyanolyan tüneteim vannak, enyhe gyomorégés és semmi más. Most 15hetes vagyok.Lehetséges, hogy a második mégis fiú legyen?
2011. nov. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérded?! Miért ne lehetne? Nagyanyáink még hittek benne, de ma már tudjuk, h a tüneteknek semmi köze a baba neméhez.
2011. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól mondja (csak a stílusán változtathatna). A terhességi tünetekből semmire sem lehet következtetni.

Jó babavárást!

2011. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem lányos tüneteim van minden lányra jellemző még a kínai naptár szerint is mégis kisfiú nem lehet ezekre adni:) 36 hetes kismama) boldog baba várást:))
2011. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem meg két teljesen különböző terhességem van....Mindenki mondja hogy ez most biztos akkor kisfiú...Egyetlen egy ember mondta hogy lány lesz az UH-s doki! :)


Így gyanúsan 2 lán yunk lesz :)


lassan 2 éves kislány és 16 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki megvolt győződve arról hogy a második baba kisfiú lesz...-még én is.. :)

Ki ezért,ki azért mondta...

Én pl azért gondoltam hogy az lesz,mert a csajszimmal nagyon kívántam az édességet,most meg a terhességem elején még a kedvenc sütimhez is 3 nap után nyúltam hozzá,azt is csak szért,hogy meg ne romoljon...Aztán a 18-ik hét körül kiderült hogy lány lesz..,majd az édesség iránti vágyam is megjött.. Gondolhatod...halomra sütöttem sütiket.. :)

Más azért mondta,mert olyan nagyon kiálló volt már kora terhességemnél is a hasam,hogy csak na.. :)

Nekem meg ezért az édességes dolog nem kívánóssága miatt volt szerintem olyan nagyon biztos,hogy most biztos kisfiú lesz..-de hát nem...

Kicsit tovább is tartott szerintem a rosszullét az elején,meg mivel nagyobb is a hasam mint az előző terhességemnél,most meg olyan sokszor van nehézlégzésem,hogy csak na.. Meg már most néha ilyen,néha olyan a vérnyomásom is..,pedíg még csak 27 hetes múltam..

Az előzőnél csak szülés előtti napon volt magasabb,mint szokott,így vissza is lettem rendelve miatta másnapra,de mire mentem volna,már rég megvolt a baba.. :)

Szóval a lényeg az,hogy a tünetekre nem lehet adni... :)

2011. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első gyermekem fiú, semmi tünet, nem volt hányás, kb kétszer émelygés és sav, most kislányt várunk és szintén semmi tünet, nem hánytam, csak savam van és fejfájásom néha.

24.hetes

2011. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt mindkettő: a nemvárt előtt 2 nappal hányinger a 3. hónapig, ugyanazt kívántam, gyomorégés, mellfájás...stb. Mindkettő ovuláció előtti akcióból fogant. Eredmény: 1. lány, 2. fiú. :) Az utolsó percig reménykedtem, hogy a második is lány lesz, de ma már nem bánom, sőt! :) Hidd el, tökmindegy! :)
2011. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, hogy ilyen példáitok vannak, már teljesen bebeszéltem magamnak, hogy biztos, hogy lány lesz megint. Most újra reménykedem! Köszönöm mindenkinek!
2011. nov. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!