Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló? Lett...

Volt valakinek hasonló? Lett baba, volt tünet?

Figyelt kérdés
Kb. 7 héttel vagyok ovu után, +/- pár nap. Júniusban a nemvárt napján barnázni kezdtem,6 nap után 3 napig pirosan véreztem,görcsöltem. 3. barnázós napon délután ,nega Gabriel,2 héttel utána reggeli nega Benu. Múlthéten 2 reggeli negatív vaterás,plusz tegnapelőtt is,ez így 5 negatív teszt. :( Tünetem sincs,de ma/holnapnkéne megjönnie és még csak barnázok.... Hasonló? Lett baba? Jövőhéten megyek dokihoz, "4 hetesen" márvoltam,azt mondta várjunk az uh-val jövő hónapig...
2014. júl. 22. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt hasonlo...kb ugyanez sot ket hetet kesett is. Gyulladas volt a hatterben. De lehet pajzsmirigy is. A tesztnek sajna mar reg mutatnia kellene ha baba van :( de kitartas! Hamarosan biztos sikerul :)
2014. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Í,ez nem hangzik túl jól :S

Köszi! :)

2014. júl. 22. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
De most tényleg, nagyon sajnálom, h nem jött össze ebben a hónapban a baba, de 5 negatív teszt után miért akarsz dokihoz menni, h van e baba? Ha terhes leszel, hidd el, h a 300 Ft-os teszt is kimutatja. Amúgy sosem értettem, h mensi megjövetele előtt minek tesztelni? Ha neg. tovább reménykedsz úgyis. Legalább 3-4 nap késést én mindig vártam.
2014. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 napot késett már mikor először teszteltem. :) Voltam egyébként dokinál, mert csak egy napra jött neg a második nemvárt,nem is görcsöltem. Közölte hogy meg se néz uhval, 1 hét múlva még teszteljek,ha nem egyértelmű menjek vissza. Ha meg a következő sr jön neg,akkor is menjek. Viszont 2 napja ég a gyomrom,kicsit émelygek,és bármit eszek felfújódok,most is,eg kis krumplipürètől.
2014. júl. 27. 15:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Most a 9. Hét végén lennék,olvas másnál is hogy nem mutatta a teszt a babát,bár nem igazán értem ilyen hogy lehetne...de ténLeg többen írták
2014. júl. 27. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy az orvos nem csinàlt uh-t.

Sajnálom,de szerintem sem baba van a háttérben.Nekem inkább PCOS-nek tűnik.

2014. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül mi állt a háttérben?
2014. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!