Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel teszteltem halvány...

Ma reggel teszteltem halvány pozitívat, de félek, mert nagyon halvány. Lehet, hogy csak szellem csík?

Figyelt kérdés
4-5 napja késik már. Fájnak a melleim, de ezen kívül semmi tünet. Ilyenkor erősebbnek kellene lennie már a csíknak szerintem. One step
2009. júl. 14. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík!

Nézd meg az oldalán, hányas? (25,50,10)

2009. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha halvány a csík, akkor is baba lesz.:)

Nem biztos, hogy pont félidőben fogant, ezért lehet halványabb a teszt.

2009. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! Nekem is halvány volt, most oviban van....
2009. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
25-ös érzékenységű. De ma délután veszek valamilyen másik fajtát is, mert nem merem beleélni magam. Holnap reggel megcsinálom azt is. Köszönöm a gratulációkat remélem tényleg baba és nem szellem csík. Nem kell forgatnom, hogy lássam a csíkot az azért jót jelent nem?
2009. júl. 14. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó jel!Nekem is 1 napot késett, teszteltem, halvány csík volt, 3 nappal később vastag csík :) (én medi lab-ot vettem)

Most 16 hetes kismama vagyok.

Gratulálok :)

2009. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a potenciális menstruációs időpont után 1 héttel jelent meg először nagyon haványan!!!! a csík, most 27 hetes terhes vagyok. 28-31 napos ciklusaim szoktak lenni, most valószínűleg 10-12 nappal később volt peteérés :)

2009. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon halvany volt a csikom!! aztan lattad volna negy nappal azutan reggeli vizeletbol. :) Ha gondolod holnap reggeli vizeletbol csinalhatsz megegyet, de szerintem ket nap mulva tuti erosebb csikod lesz. Kb. ketnaponta duplazodik a hcg a szervezetedben. Nekem olyan halvany volt az elso csikom, hogy a ferjem nem is latta, mondogatta, hogy nincs itt semmi fele csik. :) A ferfiaknak nincs jo szemuk az ilyen dolgokhoz. Most mar lassan 8 hetes kismama vagyok.
2009. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! Az én férjem látta a csíkot ma reggel :)
2009. júl. 14. 10:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha látszik a csík, akkor az bizony baba! :) :) Gratulálok! Én két tesztet csináltam anno, egyiket szerdán, középerős 2. csíkom lett, a következő nap pedig másik teszttel ugyan, de a szerdainál halványabb (!!) 2. csík jött ki. 1 hét múlva láttuk a petezsákot hasi UH-on. :)
2009. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
GRATULA!! :) a halvány csík is csík! 33. hetes vagyok
2009. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!