Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriell tesztel teszteltem...

Gabriell tesztel teszteltem reggel, pozitív lett de halványan. Ha negatív a test abszolult nem lehet látni második csíkot?

Figyelt kérdés
Nem tudom belinkelni mert csak telefonnal tudnám lefényképezni annak meg nincs adat kábelje sajna.
2010. jan. 10. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat szellemcsík, azt csak akkor látod ha fény fele fordítod és akkor is nagyon haloványan. A Gabriell igen megbízható, nem valószínű a szellemcsík. És a halvány pozitív is pozitív teszt:) Gratulálok!
2010. jan. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Gabriel az egyik legjobb terhességi teszt, hihetsz neki!!!! Én mindig Gabrielt használok, havonta 3-at is ellövök türelmetlenségem miatt, de nekem még soha nem mutatott szellem csíkot. :) Szóval GRATULÁLOK, Kismama vagy! :) Sok boldogságot kívánok! Puszi :*
2010. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK:-) A alvány csík is csík. Ha ez megnyugtat, akkor pár nap múlva csinálj egy másik tesztet, ugyanavval a márkávl, mint amivel ezt csináltad, s meglátod, hogy erősödni fog. Negatív teszt esetén nincs semmilyen 2. csík. Szellemcsík pedig nem színes, hanem fehéres, inkább csak sejthető a 2. cík, s száradás után teljesen el is tűnik.
2010. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gabriel még sosem volt szellemcsíkos! Egész kis kollekcióm volt pozitív Gabriel tesztből! :-)

Gratulálok! Két nap múlva azért ismételj, hogy erősödik-e, aztán két hét múlva irány a doki!!

2010. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Amore ***** válasza:

Szia!Velem is ugyanez volt Gabriel teszt-reggeli vizelet és halvány csik! Azota már a 16. hétben tartok!

Gratulálok!

2010. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!