Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a tesztmezőre ráfolyt a...

Ha a tesztmezőre ráfolyt a vizelet lehet téves az eredmény?

Figyelt kérdés

Xepil vizeletsugaras tesztet vettem, előírásoknak megfelelően mártottam. Próbáltam lecsepegtetni a felesleget, de mégsem sikerült. Ahogy vízszintesbe tettem kijött a kontroll, ugye elszíneződött a háttér, erre látom valami nagyon nem oké, tiszta lé az egész. Felnyitom, és látom átfolyt a pisi a tesztcsíkra. El is tűnt a háttér egy percen belül...

Más is járt már így? Hogy csináljam meg hogy jó legyen és ne folyjon össze?

Köszönöm a segítséget!


2014. júl. 25. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy attól téves lenne. Végül hány csík van? Ha a kontrollcsík sem látszik, nem jó a teszt.
2014. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Amikor ment át rajta a rózsaszín kijött a kontroll, meg úgy láttam a tesztcsíknál is készülődik valami. Közben lefőtt a kávé, és gondoltam gyors elkészítem (Nem volt több 1-2 percnél). Visszamentem, mondom megnézem mi a helyzet, erre látom ráfolyt aminek nem kellett volna. Gyorsan felnyitottam , felitattam róla a nedvességet. Lényegében ott van rajta egy halvány csík száradás után.
2014. júl. 25. 13:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet felrakni? Ismételd meg holnap, ha van rá lehetőséged.
2014. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Estig dolgozok, szóval addig nem tudok feltölteni. Holnap reggel csinálok másikat, csak ez volt az utolsó xepilem. :(

Lehet a ráfolyt pisi miatt lett halvány a tesztcsík?

2014. júl. 25. 13:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Csinálj még 1-et, az a biztos. Mennyi ideje késik? Ha több napja, akkor bármelyik napszakban esélyes, hogy kimutatja a teszt.
2014. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
várjuk a fotót :)attól ha eláztatod és nem vagy terhes nem lenne ott 2 csík
2014. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerdán lett volna esedékes normál esetben. Kedden este elkezdtem vérezni, szerdán valamivel több volt, de csütörtökön már csak maszatolás volt délelőtt. Már voltak halvány pozitív tesztjeim a vérezgetés előtt. Szerintem ha van még baba már erősebbnek kellene lenni a csíknak. Ezért kérdeztem befolyásolja-e az eredményt, mert arra gondoltam hogy talán azért halvány mert ráfolyt a pisi. Holnap kiderül mi a helyzet, akkor lepődnék meg ha szép csíkos lenne.
2014. júl. 25. 15:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Majd csináld meg a tesztet,és kérünk róla fotót.
2014. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Majd megöl a kíváncsiság, de reggel elaludtam és nem volt időm tesztelni. Mivel egy tesztem maradt, hétfőn fogom megcsinálni, mivel akkor szabadnapos leszek. Hétfőre vagy szép csíknak kell lenni a teszten vagy semminek. Gondolom addigra ki kell ürülnie a HCG-nek ha már nincs meg a baba.
2014. júl. 26. 11:57
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]

Végre sikerült feltöltenem a képet. Ezt a tegnapi teszt.

2014. júl. 26. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!