Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nap késés,13. nap erős...

12 nap késés,13. nap erős görcs, barna vérzés kevés darabokkal. Mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég fura ami velem történik. 3 éve próbálkozok babával, és eddig semmi! 13 éve menstruálok, gyógyszert nem szedek semmit, az elmúlt időszakban beteg sem voltam. 12 napot késett a menstruációm ami sosem történt még meg velem. 13 nap reggel felkelek, érzem erős görcsöm van, akkor már tudtam h megjött. kimentem wc-re láttam van egy kevés vér, felhelyeztem a tampont, de aztán ahogy cserélgettem nap közbe észre vettem, h csak barnázok egy nagyon minimális vér a tampon tetején volt és első nap egy pár véralvadék darab is. Aznap reggel szörnyen fájt a hasam 2 órán keresztül, de aztán úgy elmúlt mintha meg sem lenne. Másnap du-tánra el is múlt a barnázás is. Az utolsó menstruációm jún 12.én volt ami rendes ciklusnak megfelelően 28. napra meg is jött. Ami most volt az jún 21. és 22.-én el is múlt. Már 5 terhesséig tesztet csináltam mind negatív, 9 napos késésnél voltam nőgyógyászati ügyeleten ahol az orvos nem talált semmit. Mi lehet a bajom? Bajom vagy egyáltalán?



2014. júl. 26. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A darabos vérzés az nem jelent jót:-( az is lehet h elkezdödött valami...csak nem tudott megtapadni:-(igy mensi szerüen levalt:-(
2014. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Én már nemtudom mi van, tiszta ideg vagyok, azóta sem jelentkezett még egy pötty vér sem. A hasam sem fáj meg semmi. Annyi, h amikor a 9. nap késésnél voltam az ügyeleten 10mm es volt az endometriumom. Nekem még sose volt ilyen vastag. Az eredményeim alapján. Májusban voltam rákszűrésen, mensi előtt pár nappal uh-ztak. És akkor is 7,2 mm volt..
2014. júl. 26. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivessen.szerintem ilyesmi lehetett,mert nekem is volt egyilyesmim a multhonapban,és a doki mta h sajna nem tudott megtapadni rendesen:-(és hasonló volt a tiédhez,csak én nem görcsöltem annyira..az sem jó,mert az meg méhen kivülit is jelenthet,de mondjuk azt is kimutatja a teszt is..meg ha akkor voltal dokinal azt neki latnia kelett volna..lehet. Valami megzavart az is lehet..
2014. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtisztább az lenne, ha csinálnál egy tesztet. Ilyen késésnél már du vizeletből is kell látszódjon, ha van ott valaki, és megnyugodnál, ha tisztázódna a helyzet. Ha pedig van, akkor el kell szaladni dokihoz progi pótlásért.
2014. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, most nagyon erős görcseim vannak, mintha megjött volna. de nem jött "még" meg
2014. júl. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!