Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden nap vagy 2 nap együtt...

Minden nap vagy 2 nap együtt vagyunk a párommal, kivéve menszeszkór, lehet baba?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben elvetéltem,most ez az első hónap hogy újra probálkozunk, szedek vitaminokat is, félek hogy nem fog össze jönni könnyen.( fosavat, magne B6, D-vitamint szedek)

Kinek mi a véleménye tapasztalata.



2014. júl. 28. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljetek rá ennyire.A túl gyakori napi együttlét nem kedvez a nemzésnek.2 naponta több katona tud sorakozni, nagyobb eséllyel.
2014. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 iluci26 ***** válasza:

Szia!

Nem szabad nagyon rágörcsölni annál rosszabb .Nekem 3 vetélésem is volt mindig nagyon izgultam mikor újra próbálkoztunk .

2014. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 nappal a nemvárt előtt látható de nagyon halvány+ és nem 1 vizeletből van, ugy rám jött és teszteltem egyet,holnap után tesztelek még egyet, remélem igy marad, most még nem élem bele magam
2014. aug. 9. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!mi újság azóta?pici jól van?minden rendben van vele?
2014. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen minden rendben növekedünk doki is látott már.
2014. okt. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!