Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányadik héten vette...

Ki hányadik héten vette észre, hogy terhes, és milyen tüneteket tapasztalt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtti napon este vettem észre, hogy valami más, mint szokott. Nagyon szurkált a köldököm környékén, de nem esett le akkor, hogy talán baba miatt. Másnap, tehát a vérzés napján csináltam egy tesztet, mert nem hagyott nyugodni, hogy valami furcsa van velem. Nem nagyon tudom megmagyarázni, hogy mit éreztem, de valahogy terhesnek éreztem magam. (Nyilván, ha nem lett volna reális esélye a teherbeesésnek, akkor nem agyalok ezen, de abban a hónapban kezdtünk próbálkozni a babával.) A klasszikus terhességi tünetek, mint hányinger, hányás, émelygés, szédülés, csak a 6. héten kezdődtek és 12-13. hétig tartottak. A gyomorégés is a legelején kezdődött és mai napig (38+4) tart, néha olyan erős, hogy hányás a vége. Talán a szülés megváltást hoz.
2014. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit/azóta sem érzek.A nemvárt napján teszteltem pozit.Egy kicsit fájt a mellem és volt hasszurka pár napig,de azóta semmi.Még most sem hiszem el hogy terhes vagyok.Van két papírom a dokitól,meg egy kiskönyv.Ha majd látom Uh-n biztos tudatosul,de most nem érzek semmit.
2014. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jött meg,és pozitív lett a teszt. Fájtak a melleim,de azok máskor is szoktak. Ja és álmos voltam folyton. 5 hetesen mentem dokihoz.
2014. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nem várt napján teszteltem pozitívat. Akkor még semmilyen tünetem nem volt. Kb. a 6. héttől jelenkezett a mellfeszülés, hányinger, fáradékonyság.
2014. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta már én is tapasztalatokat gyűjtök :D
2014. szept. 10. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 1évig terveztük majd föladtam és elkezdtem munkát keresni lett is 5 napot dolgoztam mikor az 5 napon a munkahelyemen el kapott a melegség majd a hányinger akkor az üzemorvos meg vizsgált 2-szer nem volt vérnyomásom és azt mondta hogy vérszegény vagyok de én tudtam hogy vérszegény vagyok és gyanus volt hogy elöször éreztem ilyet aztán másnap csináltam tesztet ami pozitiv lett rá 2héttel később derült ki hogy 12hetes 4napos terhes vagyok

Hát én magam is ledöbbentem :-)

2017. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!