Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes lettem,...

Lehetséges hogy terhes lettem, valaki tapasztalt ilyet? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
7.én jött meg. Elvileg 21.én volt peteérésem. 20-án, 21-én voltunk együtt. Pár napja kb 3-4, nagyon szurkált, görcsölt alul a hasam bal oldalt. És ma a 3. napja hogy folyamatosan ennék, ma is 5x ettem, pedig 2x szoktam mindig. Létezik hogy baba lenne? Ma szolt rám a párom, hogy nem e vagyok terhes, nekem eszembe sem jutott. Szerintetek?
2014. júl. 1. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintünk vár dem amíg késik!!!
2014. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vard meg!Esély meg van de korai még a tünethez.
2014. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor 5én kéne megjönnie, ha 28 napos a ciklusod. A megnőtt étvágy még nem terhességi tünet. Szerintem a nők 95%-a felfalna egy egész csordát, mielőtt megjön. Ha már 1 hete késik, és még hányingered is van, na akkor gondolj terhességre, szerintem...
2014. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!