Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem terhesség, akkor mi...

Ha nem terhesség, akkor mi lehet ez? Vagy lehet, hogy terhesség, csak a teszt még nem mutatja ki?

Figyelt kérdés

Csütörtök óta jobb oldalt a petefészkemnél folyamatosan nem túl erős, de azért konstans fájdalmat, diszkomfort érzést ézékelek. Van, hogy sugárzik ide-oda (derék, comb, bordák felé, stb.).

Emellé tegnap nyilaló hüvelyfájdalom társult este, az már elmúlt, most reggelre viszont a végbelemnél érzek égető érzést és fogalmam sincs, hogy az mitől alakult ki..

Fáradt/álmos is vagyok és enyhe hányingerem is van.

Szombaton kellett volna megjönnie, azóta sem jelentkezik. Csináltam tesztet kedden és ma is, negatív.


De akkor mi lehet ez? Valami fertőzés vagy vírus? Felfázás? Nem voltam strandon, nem ülök nyilvános helyen a WCre és hideg helyre sem ültem le..

Vagy lehet, hogy csak simán a PMS kínoz most ilyen erősen? Már kicsit be vagyok sz*rva, sosem volt még ilyen, ha nem múlik, holnap tuti elmegyek egy UHra, de addig is érdekelne, hogy tapasztaltatok-e ilyet?


2014. júl. 30. 11:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, kiegészítés: a jobb oldalt a petefészkem környékén a fájdalom nyomásra és bizonyos testhelyzetekben erősödik. Ha pl simán fekszem, nem is érződik, de ha oldala fordulok és fehúzom a lábaim, akkor igen.
2014. júl. 30. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem terhesség, én inkább valamilyen belsőszervi problémára gondolnék, ami a belekkel, végbéllel, akár vakbéllel kapcsolatos. És a holnapi ultrahang valóban tuti legyen!
2014. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h terhesseg nem szúrkal minden ennyit mikor teherbe esel főleg nem kimaradás után..ilyenkor meg semmi jele..
2014. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!