Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesseg jele, ha a...

Lehet terhesseg jele, ha a parommal 5 napja voltunk egyutt peteeres elott, es most egyfolytbana eszem? Mindent kivanok ossze vissza?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
5 nap után még az ég világon semmilyen tüneted nem lehet!!!
2014. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kizárt. még nem lehetsz terhes. leghamarabb a 7. napon ágyazódik be.
2014. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 nappal peteérés előtt? Míg ovuláció lesz, meg elindul a pete lefelé, simán elpusztul a spermium.
2014. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja nem ugy ertem, 5 nappal a mai elott, de a peteeres elott 1.es 2. nappal.

Ma mar megettem egy uveg nutellat, pedig maskor nem szeretem!

2014. júl. 30. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát 5 napja voltatok együtt? Jól értem? És az az együttlét 1-2 nappal peteérés előtt volt? Így érted? Tehát akkor kb 3 napja volt ovud?

Mert ha így van, akkor a falánkság simán lehet ovu miatt is. Terhességi trüneted nem lehet, hiszen a beágyazódás az 7-10 nap, és a hcg (ami a tüneteket okozza) az csak a beáhuazódás UTÁN termelődik.

2014. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen igy ertem, koszi!

Azert remenykedem...

2014. júl. 30. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez tuti nem terhességi tünet, mégha terhes is vagy ez akkor sem a terhességtől van.

Reménykedni meg persze lehet, amíg nem jön meg. Ha késik, tesztelj. Előbb ne, mert csak felhúzod magad feleslegesen, hogy ott van-e a csík vagy nincs.

2014. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!