Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az rosszat jelent, ha nincs...

Az rosszat jelent, ha nincs nagyon fent a mehnyak terhessegnel?

Figyelt kérdés
Nekem mar egy hete eros pozitiv tesztjeim vannak,de a mehnyakad siman elerem kozepso ujjal...nem tudom h ez bajt jelent e,mert sokan irtak h kb elerhetetlennek kene lennie
2014. aug. 1. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt majd a doki megmondja, de én semmiképp nem piszkálgatnám magam terhesség alatt...
2014. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért is piszkálgatod magad? Hogy netán összeszedj valami jó kis fertőzést? Pozi tesztjeid vannak. Terhes vagy. Pont. Nem mindenki szervezete működik egyformán, majd az orvos megmondja, hogy minden rendben van-e. Ne arra hagyatkozz, hogy másnak hol van a méhnyaka.
2014. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A méhszajból hagyd h a doki itéljen ne piszkalgasd ottnem egy egészséges dolog
2014. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is könnyen elérhető, 7. hétben vagyok.
2014. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél el sem értem.

Most a másodiknál meg kicsit feljebb volt mint középen,de teljesen zárt volt.

Ha már volt pozi teszted feleslehes piszkàlni,én csak a teszt előtti megerősítés miatt nézegettem :)

2014. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!