Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy mit...

Lehetek terhes? Vagy mit gondoljak most? :\

Figyelt kérdés
26-án voltunk együtt a barátommal,és kiszakadt a gumi,kb pár percig mehetett úgy mert nem vettük észre,de csak előváladék lehetett.Múlt hónapban 4-én jött meg most pedig 11-e van és még semmi :S A melleim duzzadtak,fájósak. Akkor szokott fájni és duzzadni ha éppen megjön,de már ilyen 1hete..A barátom csak nyugtat hogy nem lesz baj,nem lesz baj..De nem tudok nyugodt lenni egyszerűen :( Szerintetek?:( Ha péntekig nem jön meg tesztelni fogok, és ha az vagyok mit tehetek ?:S:S 17 vagyok..:(
2010. jan. 11. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony lehetsz terhes, mivel az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat. Már holnap is tesztelhetsz, elvileg már ki kellene mutatni az esetleges terhességet. Hogy mit tehetsz ha pozitív? Megtartod vagy nem... Sajnos mást nem tehetsz.

Írj majd, hogy mi újság!

2010. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát necces, az előváladéktól is épp úgy teherbe eshetsz. Szerintem ne várj péntekig, nem lesz jobb, ilyenkor már kimutatja a teszt, és ha nem vagy az, akkor legalább megnyugodhatsz.
2010. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már csak a szülés van, ha tényleg terhes vagy, vagy örökbeadás/abortusz, ha nem akarod megtartani. :-( Akkor és ott kellett volna esemény utánit bevenni, amikor észleltétek, hogy kiszakadt a gumi.


tesztelj, ne várj péntekig.

2010. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb tesztelj és írj hogy milyen lett a teszt!!
2010. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!