Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de nem esett le a...

Megjött, de nem esett le a hőm,37,3! Miért lehet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, már kezdtem örülni, de közel 2 hét késés után megjött! A hőm előtte emelkedni kezdett, majd napokig 37,1-37,3 volt, aztán mióta megvan (3 napja) még mindig 37,3. Mikor megjön le szokott esni 36,4-re! Szerintetek miért lehet?

2014. aug. 1. 20:53
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) Én is arra gondoltam, hogy múlthét hétfő estétől számolom a 30 napot, és akkor most augusztus 27-28-ra nem várom majd :D de az még több, mint 3 hét :((( Ugye megírod majd, hogy mit mondott a doki?
2014. aug. 5. 18:11
 22/42 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg :) Amúgy ha vérzést veszem alapul most hétvége felé kezdődik az ovum :) De kb neked is.;)
2014. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod, számolgattam én is... de nekem még csak ma 9. napja a vérzés első napjának! Meg ugye a kavarodás is...így nem tudom! :( De biztos, ami biztos mióta elmúlt már kétszer együtt voltunk (szombat óta) ;) Aztán ahogy jól esik :) és várjuk a nemvárt napját :D
2014. aug. 6. 08:07
 24/42 anonim ***** válasza:
Mi is 2x :D Meg majd hétvégén nett szerint Vasárnap :D De most a dokiig is számolgatom a napjaim az ovus tesztem még mindig pozitív :D Csak nem jövök rá mért :D "Menstruációm " 4 napján voltunk együtt meg előtte 4 nappal. Szerinted ?
2014. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom! De az nagyon érdekes, hogy az ovu teszted pozitív! Rendes tesztet csináltál azóta? Vagy a dokiig már nem is akarsz? Nálam is érdekesek a dolgok! 2 napja megint 37,1 a hőm és ma reggel szurkálásokat éreztem! Már én se tudom mi van!
2014. aug. 7. 09:27
 26/42 anonim ***** válasza:
Már holnap megyek nagyon kíváncsi vagyok az ovus tesztem nem hogy halványulna egyre erősödő :O Höm 36.8 szurkál a hasam kezdek semmit se érteni. Én úgye már múlt hónapban is ovuláció teszteltem akkor ilyenkor még ful negatív volt
2014. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kíváncsi vagyok! Mikorra mész holnap? Egész nap azt fogom várni, hogy megírd, hogy mi volt :D Nagyon bízom benne, hogy jó jel a pozitív ovu teszt... főleg, hogy egyre erősebb :D Szorítok nagyon!!! ;) Nekem meg lehet, hogy minden megkavarodott a korai kilökődés miatt, vagy nem tudom mi van! Vagy csak kínlódik valami odabent, mert normális esetben ugyebár 6 nap múlva kéne megjönnie! Lehet, hogy azért ellövök egy 10-es tesztet a jövőhét végén... bár szerintem felesleges :(
2014. aug. 7. 10:07
 28/42 anonim ***** válasza:
Egyre jobban kezdek össze zavarodni ma kis pecsételő vérzés ovu teszt nagyon erős pozitív has fáj
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
3 megyek dokihoz . Még szerintem életembe nem vártam ennyire , hogy mehessek hozzá
2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Ne izgulj, holnap minden kiderül! Addig majd én izgulok helyetted is :) Írj, amilyen hamar csak tudsz! :)
2014. aug. 7. 17:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!