Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 165cm vagyok és 85 kiló....

165cm vagyok és 85 kiló. Hátráltathatja ez a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Ránézésre nem vagyok egy tehén, de a csontjaim elég erősek, és emiatt a súlyom is nagy.

Azért természetesen tudom, hogy nem öt kiló plusszom van.


köszi


2010. jan. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi szerintem nem gáz. Nálad sokkal súlyosabb ismerőseim is simán teherbe estek. Kitartás, sikerülni fog, csak ne stresszelj miatta nagyon, inkább vedd kicsit lazábban a baba kérdést!
2010. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 165cm és 100kg vagyok. Nekem is szintén erős a csontozatom. Mi másfél éve próbálkozunk már a babával,idáig 2x összejött,de el is vetéltem. Egyébként meg nem hiszem,hogy súly függő. Ha körbe nézel,rengeteg túlsúlyos kismama van. Persze sokan állítják,hogy nem egészséges a túlsúly és gátolja a teherbeesést,de ez is ember és szervezet függő. Sok sikert!:)
2010. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nos, nem biztos, hogy van összefüggés, de a barátnőmet hozhatnám fel példának, 100 kg volt, az istenért sem jött a gyerek. aztán - nem a gyerek miatt - elkezdett fogyózni. 25 kilót fogyott, azonnal teherbe esett. a doki el is magyarázta neki, ha valaki lefogy vagy meghizik, ott változnak a hormonok.
2010. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én először 160 cm-hez 78 kg-val estem teherbe első próbálkozásra 32 évesen. Most kb. ugyanennyi vagyok, csak 34 éves, 10. hónapja próbálkozunk, 14-re nem várom. Remélem, végre sikerül. Szóval nem felétlenül zavar be ekkora túlsúly, de tényleg jobb, ha nincs. Mindenesetre fogyókúrába ne kezdj, ha babát akarsz (leállíthatja a peteérést), de mozogj többet (jó akár a séta is) és egyél egészségesebben. Szorítok Neked!
2010. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 6 évvel ezelőtt 117 kilóval estem teherbe, 120kg-al mentem szülni. Érdekes volt, mert amíg nem híztam plusz 45-50 kilót addig nem jött össze a baba. Miután meghíztam 2x lettem babás, az egyikkel elvetéltem ( sajnos épp akkor voltam nagyon beteg, és gyógyszereztek hónapokig ) :( de a második baba megmaradt, és egészségesen megszületett. Én lehet, hogy pont az a fajta vagyok, aki csak ducin tud teherbe esni. :) Szóval nem akadály a súly, akkor van bibi ha a súlyod miatt már beteg is vagy. :(
2010. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!