Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére lehetek...

Negatív teszt ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mindig percre pontosan jött meg. Most 6 napja késik, reggel csináltam tesztet -igyz, nem az első viteletből- de az negatív lett. Viszont másnak érzem az ételek ízét, meg nagyon zavarnak az illatok. Semmi más változást nem tapasztalok magamon. Orvoshoz még kb 2 hétig nem szeretnék menni, mert ha mégis van baba, még nincs szívhangja ilyenkor, és nem akarok feleslegesen stresszelni emiatt. Azt gondoltam, hogy várok egy hetet és újra csinálok egy tesztet. Nagyon szeretnénk babát a férjemmel, de nem akarok minden nap tesztelni... Szerintetek?

2014. aug. 4. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Késöbb vegyél tesztet még..lehet késöbb fogant ndg és még nem mutatja ki.
2014. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma ismét teszteltem... megint negatív lett :( nem jött meg csak ilyen barnás valamim van. Egész nap fémízű a szám... a dokim jövő hét péntekre adott időpontot. De már nem tudom mit gondoljak.. kezdem azt hinni hogy a stresszes munkám miatt késik ennyit, mert a fáradtságon,meg a fura ízérzeten kívül még mindig nem tapasztalok más tünetet... :-(
2014. aug. 6. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi lett a dolog vége? Mert most hasonló cipőben járok. Köszi
2014. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!