Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 terhességi teszt egyformán...

4 terhességi teszt egyformán halvány második csíkot mutat, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
8-9 napja késik a menstruációm, ez idő alatt kb. 2 naponta csináltam teszteket, mind még mindig ugyanazt mutatja: halvány második csík.. megyek majd dokihoz persze, de csak jövő héten
2014. júl. 30. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes voltam mikor csinàltam teszteket 4 et mert halvány volt a 2. Csík azt hittem nem is vagyok terhes. Majd kertem időpontot ngy hez. Aki mondta hogy 6 hetes terhes vagyok :) gratulálok a babucihoz , az enyém màr 9 hónapos :) x-epil teszt? Én abból vettem 4 et :D
2014. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi, remélem igazad van:) x-epil, igen!
2014. júl. 30. 19:32
 3/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hasonló helyzetben vagyok, pár nap eltéréssel. Kb egy hete halvány pozikat tesztelek, többfélét is használtam. Holnap megyek orvoshoz, mivel valami nincs rendben szerintem. Te mikor fogsz menni? Megtennéd írsz ha valamit megtudsz? Én is jelentkezem majd! Szorítok!
2014. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Terhes vagy :)) ( szerintem )
2014. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor tuti baba :) gratula még 1 x :)
2014. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket! én is pozitívat érzek magamban, de engem is aggaszt, hogy ha elvileg minden nap duplázódik a hcg hormon mennyisége a szervezetben, akkor miért nem erősödik az a csík. Amikor a kisfiammal voltam terhes 3 éve, már 2-3 nappal az elmaradás után erős és egyértelmű volt a két csík, ugyanezzel a teszttel. Ráadásul volt egy P3-as rákszűrés eredményem nemrég:( dokihoz csak jövő hét végére van időpontom, (kedves második véleményező), de mindenképp írok utána! Légyszi te is!
2014. júl. 31. 07:52
 7/24 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy "belekontárkodom".

Én is hasonló helyzetben vagyok: utóbbi ciklusaim 35 ill. 37 naposak voltak - utoljára 06.20-án. Most pénteken lesz/lenne 6. hete!

Hétfőn - 39 naposan - csináltam egy tesztet, elsőre rápillantva neg., aztán nemsokra rá ki is dobtam... nem firtattam különösebben. Nem vagyok gyakorlott, de akkor lehet, hogy jobban meg kellett volna néznem... Ma du. vagy holnap reggel csinálok másikat!

Drukkolok értetek :)

2014. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy vagyunk páran:)írd le légyszi az új teszteredményt!
2014. júl. 31. 18:52
 9/24 anonim ***** válasza:

Bár izgulok, de inkább holnap reggelre halasztom a tesztelést :) Majd írok, hogy mi lett :)

Az egyik válaszolóra is kíváncsi vagyok, aki orvoshoz fog menni!

2014. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Voltam orvosnál, úgy néz ki pcos vagyok. Megyek majd vizsgálatokra. A teszteket nem említettem a dokinak, gondoltam ha terhes lennék úgyis édzrevenné. Olvasgattam neten, írták mások is hogy az emelkedett lh miatt lett halvány csíkos a hcg tesztje.

Nektek viszont drukkolok!

2014. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!