Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek jött össze a baba egy...

Akinek jött össze a baba egy év után sem. Hova mentetek állami dokihoz? Nincs pénzem magánra, de szeretném, ha foglalkoznának velünk.

Figyelt kérdés
Egy éve próbálkozunk babával, most már kezdem az érezni, hogy segítsége kellene. Nincs pénzem a drága dokikra, akik ígérnek fűt-fát és visszahívnak, ha kell, ha nem. De sztk rendelésen még nem voltam megbízható dokinál, ez is igaz. De hátha valakinek van tapasztalata, ami pozitív. Szerintem amúgy hormonzavar is lehet a dologban. No meg csak az egyik petevezetékem van meg, de azóta lettem terhes. Próbáltam két hétig szedni a barátcserje kapszulát, aminek csak annyi lett az eredménye, hogy késett, a rendszeres 28 napos cilkusból lett 30 napos.
2014. aug. 6. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi is a bmc-be járunk, és tőlünk kértek beutalót.

Annyit mondtak, hogy nőgyógyász és háziorvosi beutalót is elfogadnak.

2014. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es, akkor a te infód a frissebb, az az érvényes :)
2014. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam is, mert itt olvastam korábban, hogy nem kell, sőt az sem baj, ha nem vagyunk házasok, mert az sem számít. Ennek ellenére kell beutaló, és egy közjegyző által hitelesített élettársi nyilatkozat.

Még csak most kezdtünk júniusban, ezért lehet friss :)

11-es voltam

2014. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia,

egy év próbálkozás után bármelyik nőgyógyász elküld hormonvizsgálatra.

Én a Szent Jánosba mentem, elmondtam a gindom, azonnal kaptam a beutalót inzulin rezisztenciára, női és pajzsmirigyhormonokra stb., nem volt gond, javasolták a fogyást első körben.

Elmentem a Honvédba, másik orvoshoz ugyan ezzel később,mert nem jött a baba. Szintén zavart a laborba azonnal és ultrahangra is, hogy a petefészekkel, méhvel minden rendben van-e. Nem mutatott gondot semmi, így megkaptuk a beutalót a meddőségibe. Mire rávettem a párom és időpontot kértem, hogy akkor belevágunk, terhes lettem.


*szedtem a Mastodynon cseppeket, a cickafark cseppeket, diétáztam és a fertilityfriend-en vezettem az ébredési hőt+együttléteket, a program meg behúzta a peteérést. Pár hónapba belekerült, de ezzel a grafikonnal kezdődik most a kismaki fotóalbuma, az ultrahang képek előtt.

2014. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!