Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem tesztet ugyan olyan...

Vettem tesztet ugyan olyan mint a clearblue. Megcsináljam most vagy várjak reggelig? Ma kellett volna megjönni.

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az 'elmaradás napján' negatív volt. Ne légy csalódott, és ne hidd el elsőre! :)
2008. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
muszály csak reggel megcsinálni?
2008. aug. 5. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem muszáj reggel. Simán lehet, hogy nálad már most pozitív lesz. Csak azért írtam az előbbit, hogy a negatív eredmény nem biztos, hogy az igazságot mutatja.
2008. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
megyek és csinálom
2008. aug. 5. 16:54
 5/14 A kérdező kommentje:
negatív
2008. aug. 5. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, nekem az elmaradt után 4 nappal is még annyira halványat mutatott, hogy egyáltalán nem voltam benne biztos. Fel a fejjel!
2008. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt a reggeli első vizeletben van a legtöbb hcg, másrészt könnyen lehetséges, hogy nem elég érzékeny tesztet vettél, harmadszor pedig az is lehetséges, hogy még nagyon kevés hcg-t termelt a szervezeted. Vagyis még nincs veszve semmi, szorítok!
2008. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást majd lesz vmi
2008. aug. 5. 17:18
 9/14 anonim ***** válasza:

no para!

az elmaradt napján délután csak nagyon keveseknek poz. a teszt, leginkább azoknak, akiknek a 14 napnál korábban volt pé-ük!

nekem még 3 nap késéssel első pisiből is olyan halvány, hogy hülyének néznének, ha azt poz-nak nevezném!

de nem adom fel! várok. :)

2008. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet hamar volt a teszt. De amíg nem jön meg addig van remény!!! Várjál most már 3-5 napot a következő próbáig, türelmedtől függően.
2008. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!