Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem tesztet ugyan olyan...

Vettem tesztet ugyan olyan mint a clearblue. Megcsináljam most vagy várjak reggelig? Ma kellett volna megjönni.

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én a nem várt előtt csináltam a clearblue-t este,n de annyira nagyon nagyon halványan látszik a 2.csík hogy nem merek neki hinni. Szerintem várd meg a reggelit, mert abban több a hcg, de ha nega, akkor se keseredj, mert sok nőnek későn mutatja ki. Egyik barátnőmnek 7 hetesen mutatta ki hogy babás.

Majd írj hogy mi lett! SZORÍTOK NAGYON!!!!

2008. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, de már egyre kevésbé bizom benne, hogy baba van a dologban!Nagyon kiváncsi vok mi lesz!
2008. aug. 5. 19:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. Az utolsó válaszoló vagyok! Na mi van veled? Lett 2 csíkod?-remélem!!! Írj!
2008. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia!sajna nem lett!megjött!jövőhéten megyek dokihoz, hogy mi baj van!veled mi van?
2008. aug. 16. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!