Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt a tesztcsik...

Tegnap előtt a tesztcsik pozitiv lett. Ma a digitális clearblue teszt pedig negativ. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom az x epil es tarsai ezek a kis tesztcsíkok soha nem hazudnak:))tapasztalat..22hkm
2014. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a digitálist én egyszer használtam, akkor nem hazudott. Azonaban lehet, hogy más az érzékenysége és még nem érte el azt a szintet a hormon, amit a teszt 1-2 hetes terehsségnek tekint. Amikor nekem a digitális pozitív lett, előtt 3 nappal már az x-epil és a corax is az volt.

szerintem se költs a digitálisra, ráadásul el sem tudod tenni, mert ha lemerül az elem, eltűnik az eredmény, az elem veszélyes hulladék...stb. az x-epil megbízható teszt! nekem 3x is jól jelzett eddig

2014. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia!!melyik teszt volt a jó??? Légyszi írd meg minél hamarabb! Ma akarnék digitális tesztet venni,
2014. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En nem ajanlom a digitalist..felesleges es aki terhes az x epil tesztcsík tökéletesen kimutatja!24hkm
2014. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia. A digitális nyert sajnos...
2014. aug. 26. 05:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Hat nekem negyed ennyire volt lathato egy hasonlo tesztcsik9n a 2. Csik, reggeli pisibol. Ugyanazin a napon, esti pisibol pedig pozitivot irt ki a clearblue digitalis.
2014. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Valószínűleg kémiai terhesség lehetett. Egyszer voltam hasonló helyzetben, hétfőn pozitív tesztek, rendeltem egy digitálist erre felbuzdulva, amit csütörtökön tudtam megcsinálni. Nagy döbbenetemre negatív lett, másnap meg is jött... A orvos azt mondta, hogy a korai szakaszban amilyen gyorsan megjelenik a HCG olyan gyorsan el is tűnik.
2014. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!