Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesésre szoptatás alatt...

Eszo kérdése:

Teherbeesésre szoptatás alatt valami tuti módszer?

Figyelt kérdés

szeretnék már kistesót 20 hónapos kislányunknak,de jó fél éve nem sikerül..még szopizik a délutáni alváshoz és este, meg van hogy éjjel 1-2x.

gyanítom,hogy a szoptatás akadályozza a kistesó megfoganását,de az elválasztást meg szép fokozatosan csináljuk, nem akarom 1-ik napról a másikra elvenni tőle a cicit..

van vmi tippetek mivel lehetne "rásegíteni"?


2014. aug. 7. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én is szoptatás alatt estem teherbe. először próbl rájönni mikor is van az ovud. én is azt hittem, hogy a ciklus közepe fele (28 napos volt), de amikor elkezdtem figyelni a nyákom és használni mindennap az ovu tesztet, rájöttem, hogy nem is akkor van, hanem a ciklus 20. napja körül. utána elsőre sikerült. és a kicsit is gond nélkül eltudtam választani. 2 hét alatt eljutottunk oda, hogy nem kellett neki, nem kereste és bár korábban cicin aludt el, most már meseolvasásra. (persze azért volt 4-5 neccesebb nap az elején, viszonylag simán ment)most 12,5 hónapo én pedig a 7. hétben. sok sikert
2014. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a ciklusodról egy-két szó esetleg?
2014. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ciklusom van már rendesen jó fél éve és rendesen 27-28 napos
2014. aug. 7. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
ovut is érzed vagy követed? Mert ha igen, és jókor is vagytok együtt, akkor úgy tűnik, még várnod kell.
2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hááát..abban nem vagyok biztos,hogy mikor van..
2014. aug. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!