Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha naponta vagyunk együtt az...

Ha naponta vagyunk együtt az soknak számít?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta, h legyünk egyutt minnel tobbszor. Ahányszor megkivanjuk egymast...

De itt azt olvasom javareszt, h ketnaponta idealis...

Viszont mi minden nap megkivanjuk egymast... Ez most akkor jo agy nem?



Elnezest a karakterekert... Mobilrol potyogok...


2014. aug. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint annyiszor legyetek együtt, ahányszor igényetek van rá, és jól esik.

Egészségetekre!

Én is így estem teherbe. Bár pontosan nem tudom a napját, mikor fogantam, nem figyeltem a ciklusomat, de mi is elég aktívak vagyunk. ;)

2014. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom minél többet vagytok együtt annál nagyobb az esély!
2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is együtt voltunk minden nap, elsőre sikerült a baba :). A kétnaponta dolog akkor ajánlott inkább, ha a férfi spermaszámával vmi gond van. A legújabb vélemények szerint egészséges embereknél jó a mindennapi szex, mivel így az "öregebb" spermiumok nem lassítják a mögöttük érkező "frisseket". Úgyhogy hajrá, ne fogjátok vissza magatokat :D
2014. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
3 évig folyamatosan próbálkoztunk és nem volt eredmény. Szinte mindennap együtt voltunk. Aztán kiment külföldre dolgozni a párom és egyszer meglepetésként jött haza 2 napra. Az eredménye most 16 hetes és a kiságyában álmodja az igazak álmát. Amikor jönni akar akkor jön. Mi is görcsöltünk rajta és nem lett, aztán amikor nem foglalkoztunk semmivel csak örültünk egymásnak akkor megfogant.
2014. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!