Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hihetek a kalkulátoroknak,...

Ha hihetek a kalkulátoroknak, akkor a termékeny időszakom mindig hétköznapokra esik? Ez azért kiábrándító, mert párommal hétvégenként tudunk együtt lenni csak. (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Ha a termékeny napok előtt vagyunk együtt akkor van esély a babára? 48 órával előtte összejöhet a baba? Vagy esélytelen? Gondolom az ovuláció után még esélytelenebb, mondjuk 24 óra múlva? (bocsi a sok kérdésért! ) csak aggódom.

2014. aug. 8. 08:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Konkrétabban? Hány napos ciklusok, érzed-e az ovut. Utolsó mesu stb.? A kalkulátorok átlagolnak...
2014. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

júl. 25. jún. 28. máj. 30. az utolsó 3 mensi kezdete.

28 napos ciklussal.

A kalkulátorok legtöbbje 5 helyen 4-8-ig írja

4 helyen 5-10-ig

2 helyen 4-9-ig.

Az ovulációt mind 8-ára (mára) írja.

Holnap még lenne esély rá??? 3-án voltunk utoljára együtt. az gondolom korai volt.

2014. aug. 8. 08:52
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban necces. A holnap még beleférhet, nyilván a tegnap még jobb lenne. De végül is tök mindegy, ha úgysem tudjátok máskor megoldani. :(
2014. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja a tünet a tojásfehérje szerű nyák.... tegnap volt utoljára (7-én). Hétfőn este kezdődött (4-én)
2014. aug. 8. 08:57
 5/23 A kérdező kommentje:
:( azért köszi a választ! :)
2014. aug. 8. 08:58
 6/23 anonim ***** válasza:
a franc :(
2014. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mi is pont ilyen helyzetben vagyunk,mit te kedves kérdező.

Férjem péntek este hazajön és hétfő reggel elmegy itthonról.

peteérésem csúcsa kedd,szerda. gondolom ha vasárnap együtt lennénk, akkor még van esély babára. amúgy is lányt szeretnénk....

2014. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló, akkor szorítok, hogy összejöjjön! szerintem nektek nagyobb esélyetek van rá...mert nálam papír szerint ma van csak ovuláció :(

mióta próbálkoztok? első baba lenne?

2014. aug. 8. 14:35
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia, 7.válaszoló vagyok.

nem az első baba,hanem a 3.lenne.

most még csak megfigyelem,pontosan mikor van peteérésem.

előző hónapban volt a 10. napon. akkor szerdára esett. mivel az volt az első gyógyszermentes hónapom, így még nem akartam teherbe esni. de még most sem. majd csak október,novemberben. nagyon rágyúrnánk,h kislány legyen, így nem akarom még elkapkodni a teherbe esést!!!

szerencsés vagyok,amiért könnyen kismama leszek. van két fiúnk és nagyon vágynánk egy kislányra!!

férjemnek van egy nagy fia is,tehát így már 3 fiú van a családban.

most szintén figyelgetem a testem, lesem a mikroszkópom, peteéréskor fáj a hasam is. vettem hüvelyöblítőt is,h ecetes víz segítségével tudjunk leány gyermekre gyúrni :)

Remélem Neked mielőbb összejön a baba!!!! nincs módod elmenni hozzá,amikor peteérésed van?? tudom ez..olyan furin hangzik,de nekem megfordult a fejemben,ha peteérésem lesz ( október,november körül) és épp nem lesz itthon,de még előtte sem,akkor elmegyek én hozzá egy numera erejéig.

2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló! látom nagyon rajta vagy a kislány dolgon :) nekünk mindegy milyen lesz,mivel páromnak még nincs gyereke... nekem egy fiam van.

Vicces, de együtt lakunk most 3 hétig... de Ő hétközben nem vehető rá, mert fáradt a munka miatt.... meg neki reggel van kedve hozzá...nekem inkább este.... idáig ez nem is volt gond mig nem dolgozott....

szóval ha kezdeményezek, és fáradt akkor az a vége hogy hamarabb elfáradt mintsem elmenne :( nem akarom ezzel úgymond teljesítményre kényszeríteni, hogy ha bababát akar akkor most van rá mód....

Nem egyszerű a helyzet... de a sors tán kegyes lesz hozzánk.

2014. aug. 11. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!