Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hihetek a kalkulátoroknak,...

Ha hihetek a kalkulátoroknak, akkor a termékeny időszakom mindig hétköznapokra esik? Ez azért kiábrándító, mert párommal hétvégenként tudunk együtt lenni csak. (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Ha a termékeny napok előtt vagyunk együtt akkor van esély a babára? 48 órával előtte összejöhet a baba? Vagy esélytelen? Gondolom az ovuláció után még esélytelenebb, mondjuk 24 óra múlva? (bocsi a sok kérdésért! ) csak aggódom.

2014. aug. 8. 08:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kérdés. 8-án volt ovulációm (ha a szervezetem jól jelez és hinni lehet a kalkulátornak) 10-én reggel voltunk együtt.... reménytelen így? :O
2014. aug. 11. 07:51
 12/23 anonim ***** válasza:

7. vagyok

ha minden jól jelzett , akkor nagyon nagy esély van babára!!

kérlek írj mindenképp!!!

2014. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! köszönöm.... 22-ére tervezem a tesztet (ez a nem várt napja) csak nagyon félek hogy mégse jött össze :O
2014. aug. 13. 13:06
 14/23 anonim ***** válasza:

7.vagyok. ne izgulj!!!!!!

remélem összejött a bébi!!!!!!!!!!!

Drukkolok nagyon!

Én meg épp ma vettem Elevitet. gondoltam, elkezdem szedni. mégsem vagyok 20 éves. és beszereztem a 10% os ecetet is :)

írj mindenképp!!

2014. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Irok mindenkèpp....lassan telnek a napok . Próbàlok nem ezen agyalni
2014. aug. 17. 18:37
 16/23 anonim ***** válasza:
Várom,várom :)
2014. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7.vagyok. holnap 22.-e :)
2014. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem merek tesztelni! Mensi pedig egyenlöre sehol........ Félek h most se jött össze!

7-es vàlaszoló veled mi ujsàg?

2014. aug. 23. 06:52
 19/23 anonim ***** válasza:

7:)

ohh tesztelj már kérlek :)

mi megszakítással voltunk együtt vasárnap este. szerdán volt peteérésem. mikroszkópom eddig 3x mutatta ki a terhességet és most is. de elég kicsi lenne az esély így teherbe esni....

megvárom míg férjem rábólint a harmadik babára...

nagy fiam tegnap mondta neki, szeretne egy kislány testvért. hidd el,én egy szóval sem említettem neki.

épp a gyakorit olvasgattam,amikor bejött a fiam és kérdezte,mit olvasol? mondtam neki, terhes oldalt. erre elvigyorodott és közölte ,szeretne lány testvért! mondtam neki, ne nekem mond,hanem apának :)

kicsit feszegetem a hétvégén a témát apának....:)

visszatérve rám, fémes íz van a számban,de ezt betudom a gyógyvíznek amit tömök magamba, mikroszkópom vegyesen mutatja...ami ilyenkor jól tudom mit jelent...de akkor is, előváladéktól teherbe esni , peteérés előtt 3 nappal...nem sok esélyt látok rá...

kérlek tesztelj már !!!!

2014. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

bocsánat a válasz késlekedésével! sajnos vasárnap megjött :( :( :(

nem is teszteltem..... de eléggé le vagyok tőrve. Kezdek rágőrcsölni a sikertelenségre.

2014. aug. 25. 07:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!