Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas alatt, mar rendszere...

Szoptatas alatt, mar rendszeresen mesizek fel eve, jok az eselyek a tesohoz?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20 hos , meg igen sokat cicizik , de rendszeresen mesizek . Honnan tudom , hogy egyaltalan van e peteeres , mert ugye a menstrualas alatt sem bizti

. Nagyon jo lenne egy fel even belul osszehozni ,a kisfiam es a nagyobb testverei hamar osszejottek , most ketszer volt probalkozas :)


2014. aug. 9. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérjél teljes vérképet, cukrot, pajzsmirigyet és hormon vizsgálatot a nőgyógyászodtól.

Szedj terhes vitamint, Folsavat, vasat és d-vitamint.

Mellette ott van még a palást és cickafarkfű tea, valamint a LH tesztek.

2014. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a lányom 27 hónapos koráig cicizett,6 hónapos volt,amikor rendesen megjött,és azóta is,minhta óramű pontossággal lenne,30.naponta jön meg.4 hónapja kezdtünk el próbálkozni tesóval,sajna eddig nem jött össze,nekem hiába jött meg pontosan,nem volt ez idő alatt peteérésem.Júniusban abbahagytuk a cicit,múlt hónapban késett 8 napot,de végül megjött.Remélem,most már rendeződni fognak a hormonok,nincsen már tejem sem,remélem,ez már a mi hónapunk lesz.Egyébként nekem 2 gyermekem van,ők hamar összejöttek.
2014. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem összejött szopi alatt, pedig elég rendszertelen volt a mensim, 35-60 nap közöttiek.

Kb. másfél éves kora után kezdtünk próbálkozni, de csak úgy ímmel-ámmal, de mikor igazán belehúztunk (2 naponta hajrá!), akkor 2 hónap alatt összejött, pedig az első baba 3 év alatt sikerült csak.

Kisfiam is sokat szopizott, eléggé cicifüggő volt.

Én is 27 hónaposan választottam el, de azért mert terhes lettem, és nehogy valami baj legyen.

Szóval szerintem nem esélytelen.

2014. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!