Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megneznetek a 3. napi hormon...

Naombika kérdése:

Megneznetek a 3. napi hormon eredmenyeimet? Esely PCOS-ra?

Figyelt kérdés

A haziorvosom rendelte el a vizsgalatot. Nem is kuld el nogyogyaszhoz/endokrinologushoz mert nalam a vervetel alapjan minden OK. Csak akkor azt nem tudom miert nem jon a baba mar 1.5 eve. :(


FSH: 5.0 (2.5-10.2)

LH: 3.8 (1.9-12.5)

Prolactin: 144 (59-619)

T4: 16.5 (9.0-22.7)

TSH: 0.58 (0.35-5.5)


2014. ápr. 7. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez jónak tánik. de kéne terheléses cukor és inzulin vizsgálat is. Párodat is kéne vizsgálni.
2014. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 1,5 éve próbálkozunk első babával :(
2014. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy jo meddosegi szakertohoz,mert nekem is a hormoneredmenyeim kifogastalanok.Viszont mikor valtottam most januarban dokit,elso uh-n megmondta,hogy enyhe pco-s vagyok.Csak a progreszteron szint alacsony a peteeres utan.Most voltam ir-n az is van enyhe,csak inofolicot kaptam.A haziorvos erre nagyon keves!Nekunnk is egy eve nem jon ossze.Ne varj ha szeretnel babat.
2014. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszi csajok!! En is ugy gondoltam, hogy ezt nem hagyom annyiban. Sajnos nagyon rendszertelen a ciklusom ezert kerte a doki a tesztet. De az eredmeny utan csak annyit mondott hogy fiatal vagyok meg es hogy legyunk sokat egyutt a parommal! Vicces, mellesleg 28 eves vagyok! Ez Anglia, itt lehuzhatjak az egeszsegugyet a WC-n.

En is az IR-re gondoltam, azt hiszem kerek idopontot Pestre az MM-be. Koszi lanyok megegyszer!

2014. ápr. 8. 09:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed.
2014. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elszomorít hogy te is ilyen fiatal vagy és még sem... :( én 24 vagyok... Félek bele kezdeni a vizsgálatokba...
2014. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hat pedig minel elobb kezded annal jobb!! En is merges vagyok hogy nem eroszakoskodtam kicsit jobban egy eve mikor eloszor mentem a dokihoz. Akkor talan mar elorebb lennenk...

Fel a fejjel utolso! Csak sikerul majd nekunk is!! :)

2014. ápr. 8. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony a TSH-d, még ha határértéken belül is van, ez túlműködésre utalhat.


A MM nagyon jó hely, én is oda járok, Dr. Breyer Helgához, szívből ajánlom.

2014. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi utolso! Szerinted azt lehet hogy eloszor csinlatatok veluk egy terheleses cukor es inzulin tesztet majd annak az eredmenyevel megyek konzultaciora? Vagy forditva kellen?
2014. ápr. 8. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megvan a vizsgálat eredménye, azzal már ők is többet tudnak kezdeni, szóval akár lehet így is, de inkább hívd fel őket, maximálisan segítőkészek, és megbeszélitek, mi legyen a menetrend! :)
2014. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!