Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ilyen fájdalma...

Volt valakinek ilyen fájdalma beágyazódás és nem várt között?

Figyelt kérdés
Csak érdekességképpen, nekem az első terhességkor több napon keresztül nagyon fájt a hasam, de nem alul, ahol sokan irjátok, mint amikor megjön, hanem feljebb gyomortájékon. előbb gondoltam gyomorrontásra mint terhességre, sőt meg se fordult a fejemben. akkor nagyon erőteljes hosszas fájdalmam volt. 5 évesek lesznek az ikrek. :) most újra babát tervezünk, hasonló fájdalom, de enyhébb, ritkábban.

2014. aug. 10. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a hasam már pé előtt kezdődött menstruáció helyett 2 napja barnázgatok hányingerem van de a teszt negativ előző terhességnél nekem végig fájt a hasam (szintén ikrek) de nekem már minden elméletem megdőlt nem értem
2014. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!