Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén a méz és a...

Terhesség esetén a méz és a palástfű nemárthat hanem segíthet a babának ugye? Úgytudom segít sárgatestet termelni

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a mézről nem tudok, palástfüvet iszom ovutól... valameddig. Most a 8. hétben vagyok.
2014. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szabad! A méz tartalmaz olyan baktériumokat,amiket mi fel sem veszünk,de a babának árt. Az allergizáló hatása miatt sem szabad(a baba is csak 1éves kora után kaphat). A palástfű komolyan befolyásolja a hormonrendszert. Nem terhes állapotban, ovukor és terhesen teljesen máshogy működik a test. Nem szabad befolyásolni!
2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mézzel főleg annyi a baj, hogy lehet benne egy baktérium, ami okozhat vetélést. Ám ez a baci erős hőhatásra elpusztul. (Én sem tudtam, csak az előző válaszoló válasza miatt néztem utána, hogy miért is káros a méz...) Én az előző 2 terhességem alatt meg most is használtam süteményben, teában. A sütibe szerintem ha belesütöm, (mint pl. a mézeskalács, puszedli) nem káros, mert nem marad életben a baci. A tea már neccesebb lehet, úgyhogy abban a biztonság kedvéért ezen túl hanyagolni fogom, nyersen meg főleg... (Az allergizáló hatás a terhességnél nem releváns olyan ételek esetében, amire amúgy nem vagy allergiás, ennyi erővel nem ihatnék tejet, nem ehetnék tejterméket, mogyorót, semmit, amiben glutén van, nem ehetnék tojást, stb., szóval éhen halnék...)
2014. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Érdekes:D én is utána néztem és van a méhpempő is amit 12.hétig enni kell és ak megmarad a baba mivel h a mézbe sok a sárgatestet termelő dolog,én nemvagyok allergiás rá az100...de errőlis olvastam és ugytudom hogy napi2-3kiskanálnál többett nemlehet enni mert az a káros.

A palástfűt meg kifejezetten ajánlják mindenhol inni a cickafarkot nemszabad...akkor most melyikis:D?

2014. aug. 11. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én iszom, majd beszámolok. :)
2014. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D rendben :) de am tényleg patikába is mondták meg netenis van róla irva hogy a palástfűt ovutól ajánlják és ha terhes vagy sokat segit a sárgatestben,de aztsem szabad tulzásba vinni,én napi1csészével iszom persze izesitve mert nembirom simán
2014. aug. 11. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is egyet iszom. Az sem egy leányálom. :)
2014. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De mivel ízesíted? Mert nagyjából max. mézzel lenne szabad...
2014. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
háth egy kevéske citomlé megcukor
2014. aug. 11. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor kinyírtad a teát. :)
2014. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!