Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ért valaki egy kicsit is a...

Ért valaki egy kicsit is a labor eredményekhez? Nekem mindenből több van a kelleténél?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 12. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyulladás van a szervezetedben.Mivel genny van a vizeletedben,gondolom fel lehettél fázva nem régen,és minimális mértékben vérszegény vagy.
2014. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A megemelkedett fehérvérsejtszám és a magas vérsüllyedés is gyulladásra utal a szervezetben.

Gondolom a doki írt fel rá antibiotikumot.

2014. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most kaptam kézhez az eredményt,holnap megyek dokihoz,ill. terhesgondozásra...ez a gyulladás ugye a picinek nem árt?
2014. aug. 12. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy az eltérés.Ha időben kezelve van nem lesz gond.Holnap ha látja orvos ezt a leletet,biztos időben kapsz kezelést,és nem lesz baj,ne aggódj.
2014. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?Előző voltam.
2014. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, ahogy a többiek írták, gyulladásra utal az alacsony süllyedés, a vizeletben a genny, és a megemelkedett fehérvérsejtszám. Az alacsonyabb lymfocita, vörösvérsejt, hemoglobin, és hematokrit enyhe vérszegénységre utal.

Nekem is hasonló volt, a gyulladás nálam fogtól, fogínytől volt, fogorvos megoldotta, nem kellett rá gyógyszert szednem, de millió más okozhat gyulladást még a szervezetben.

A vérszegénységre utaló értékeim picit rosszabbak voltak, de még az is enyhének számított. a doki céklakapszulát ajánlott, mivel még a terhesség közepén jártam akkor, és mivel csak rosszabbodtak volna az értékek, megelőzés céljából ajánlott vaspótlást és vérképző tápkieget. (a terhesség vége felé már nem szokták erőltetni, mivel szinte minden kismama vérszegény lesz egy kicsit)

Szerintem ne aggódj, nem vészesek az értékek, doki tudni fogja mi a teendő . :)

2014. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ca- oxalát van a vizeletedben, az vesekövességre utal vagy ürülőben lévő vesehomokra.
2014. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
20Hetes vagyok...köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!
2014. aug. 13. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!