Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés fogamzásgátló...

Pecsételő vérzés fogamzásgátló szünetében. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig nem tapasztaltam ezt, 2 éve szedek fogamzásgátlót. Valójában az előző szünetben is csak pecsételő vérzésem volt. Utalhat terhességre? Esetleg más problémára?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 14. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
pár kérdés: Mikor hagytad abba a szedését, és mellyi idő telt el, mire a pecsételő vérzés jelentkezett? És hogy volt e aktus. Így nehéz kitalálni hogy a pecsételő vérzéssel a babára akarsz e utalni, vagy arra hogy talán gyógyszer elvonás miatt viselkedik így a szervezeted.
2014. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénteken szedtem be az utolsó szemet. Eddig rendesen jelentkezett a megvonásos vérzés, rendszeresen a 4. napon. De most csak pecsételő vérzés.
2014. aug. 14. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenthet terhességet is, de az is lehet, hogy csak a tabi az oka.

tesztelj!

2014. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teszteltem (reggel), ez a legbiztosabb. Ám az egy egyértelmű negatív lett.

Köszi a válaszokat. :)

2014. aug. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!