Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy aktus után lehet gyerekem...

Egy aktus után lehet gyerekem ha belémélvezett a párom semmi féle védelem nélkül és egészséges ő is és én is? Szetném hogy sikerüljön a baba! Vagy egy aktus nem elég hozzá? Melyik szex pózba a legkönnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 10:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bár egyet nem értek, de a kérdésre válaszolva. Egy aktus is elég, JÓKOR. Mivel láthatóan van időd, én azt javaslom, legalább a tested ismerd meg egy kicsit mielőtt...
2014. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán, de gyereknek gyerek ? Szerintem varjatok meg picit , élj egy kicsit mielott babàd lesz. Mindenki ugy állítja be a babázàst mintha ez lenne a világ legegyszerűbb dolga . de NEM !!!

Nagyon szép dolog, én is imàdom a lányomat aki most 9 honapos. És én sem vagyok " öreg " 21

Vannak nagyon nehéz időszakok, nincs idő aludni ( napokig csak 3-4 órákat aludtam...) nincs idom meg pisilni sem, a házi munkáról ne is beszéljünk :D

Jó fiatalon szülni de nem ennyire.

Bocsi a kioktatàsért... Csak leírtam hogy mit gondolok. :)

Egyébként akar össze is jöhetett a baba.

2014. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod szülei szeretnék, hogy 17 évesen szülj?? Hmm, elgondolkodtató. Nem tenyészállatkának tartanak véletlenül?
2014. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, óriási veszteség után, a szexről és a megtermékenyülésről meg láthatóan gőzöd sincs. Kérj inkább segítséget.
2014. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még kicsit. Egyébként igen, van rá esély, hogy terhes legyél, arra mindig van. Érdekes amúgy, miért akarsz ennyire fiatalon babát?? Én 28 évesen, férjjel, saját lakással a hátam mögött sem vagyok teljesen biztos, de belevágtunk a babaprojektbe, így még csak ismerkedem vele. Vár még, bőven ráérsz. Ennyi idősen nekem is voltak ilyen vágyaim, de visszagondolva, nagyon jól tettem, hogy nem siettem el a dolgokat :)
2014. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, összejöhet, de ha 18 eves korod előtt szúlsz, akkor nem te leszel a gyermeked gyámja, hanem az apa, és ha szülés után kiadja az utad, akkor semmi jogod nem lesz a babára, ráadásul jövedelem nélkül arra sincs esélyed, hogy nálad helyezzék el, ha perre viszed a dolgot. Akarsz ilyen szintű kiszolgáltatottságot?

Az már csak zárójeles megjegyzés, hogy a sulit se fejeznéd be, érettségi nélkül meg max közmunkára mehetsz.

2014. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!