Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egészséges magánszféra...

Ez egészséges magánszféra védelem, vagy üldözés mánia, amit a haverom csinál?

Figyelt kérdés

Azt, hogy azt mondja, hogy folyton figyelnek minket. És kihúzza a webkamerát ha nem használja, van laptopba épített kamerája, azt le ragasztotta egy celluxxal, és hogy mindig arra gondol, hogy vajon ki figyelheti ilyen módon.

De most ki figyelné csak úgy? Szerintem egy hackkernek van jobb dolga is, mint hogy pont Őt nézegesse a szobájában ahogy alszik a webkameráján keresztül.

Ez most üldözési mánia, vagy egészséges magánszféra védelem?

Azt elfelejtettem neki mondani, hogy a telefonján is van előlapi kamera, és az utcákon is vannak térfigyelő kamerák. :D



2013. okt. 7. 06:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Egészséges magánszféra védelem:D Főleg azok után amik történnek, és amikről lehet informálódni:D
2013. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem üldözési mánia, inkább emberi ostobaság, amire ráerősít az, hogy manapság sorra derülnek ki a hasonló dolgok.

Én erre csak azt mondanám neki, hogy csak az fél, akinek rejtegetni valója van.

2013. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
2 Ha csak tömény ostobaságot tudsz mondani, akkor minek nyitod ki a szádat egyáltalán?
2013. okt. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy ember hatékony megfigyeléséhez 4-5 ember minimum kell. Ha mindenkit megfigyelnek, akkor mindenki megfigyel, plusz még 40.000.000 idegen megfigyelő. Ezé nincs péz semmire!
2013. okt. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5 Szerintem 1 db is elég, ha valaki meg akar valamit tudni:D
2013. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én elfordítom a kamerám a fal felé, mikor nincs használva :D Tudom, hogy úgysem tudnak így megfigyelni, legalábbis nagyon kicsi rá az esély, hogy pont engem akarna olyan személy, aki még értene is hozzá, de így nyugodtabb vagyok :D
2013. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6


És ha pont akkó ármánykodik, mikó alszó? Vagy otthon haggyaja telefonnyát, és valami romkocsmába élőszóban esküszik össze ellened?

2013. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, képezeéd mkkora pofira esés egy olyan embernek, aki ezt használta, és a másik, az antitallentum, aki ellen használta, buktatja:DD

Még humor sem kell hozzá, hogy az ember egy jót kuncogjon és mosolyogjon:D Főleg ha egy profi kezdte a másik lehallgatását, és egyamatőr buktatja:xDDD Ha csak belegondolsz, már vihogsz:D

2013. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen alapon ne írj e-mail, ne csetelj, ne böngéssz az interneten, sőt húzd le a géped a hálózatról, és köttesd is ki a netet. Ugyanis ezeket is simán olvashatja más is, ha nagyon akarja. Ha kell, még az egérmozdulataidat is le lehet követni.
2013. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!